fbpx
RAILI RAIK LÜMFITERAAPIA JA TAASTUSRAVI KLIINIK +372 53 860 806|info@teraapiakliinik.ee
  • Medi Harmony kompressioonkinnas on ilma õmblusteta ringkoes toode tursunud käele. Kui Teie käsi on paistes või kipub sageli paiste minema, siis sobib see kinnas Teile. Kinnas sobib ka põletuste puhul.
  • Medi Harmony kompressioonvarrukas on ilma õmblusteta ringkoes toode tursunud käele. Kui Teie käsi on paistes või kipub sageli paiste minema, siis sobib see varrukas Teile.
  • Medi Harmony kompressioonvarrukas koos labakäe osaga on ilma õmblusteta ringkoes toode tursunud käele. Kui Teie käsi on paistes või kipub sageli paiste minema, siis sobib see varrukas koos labakäe osaga just Teile. Samuti sobib põletuste puhul.
  • JOBST Bella Lite kompressioonkinnas ehk labakäe osa on ilma õmblusteta ringkoes toode tursunud käele.  Kinnas on äärmiselt pehme ja mugav kanda. Kui Teie käsi on paistes või kipub sageli paiste minema, siis sobib see kinnas just Teile. Saadaval surveklass 2 ehk 20-30 mmHg.
  • JOBST Bella Lite käe kompressioonvarrukas on ilma õmblusteta ringkoes toode tursunud käele.  Varrukas on äärmiselt pehme ja mugav kanda. Kui Teie käsi on paistes või kipub sageli paiste minema, siis sobib see varrukas just Teile.  
  • JOBST Bella Lite kompressioonvarrukas koos labakäe osaga on ilma õmblusteta ringkoes toode tursunud käele.  Toode on äärmiselt pehme ja seda on mugav kanda.
  • JOBST ® Elvarex®, Elvarex® Plus, Elvarex® Soft Seamless ja Elvarex® Soft sarjas on kõige paremini Teie keha järgi sobivad lamekoes tooted, mis aitavad turseid kontrolli all hoida, ennetada ja vähendada. Materjal on õhku läbilaskev ning seetõttu on nahal mugav ja inimesed kannavad seda hea meelega, et hoida enda tervist. Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliiniku terapeudid ja terapeudid üle maailma soovitavad just JOBSTi tooteid lümfödeemi, lipödeemi ja ka segavormide puhul. JOBSTil on rohkem kui 60 aastat kogemusi lümfödeemi patsientide kompressioonriietega varustamisega ning kvaliteet on tõesti väga hea. Tooteid arendatakse pidevalt ning igal aastal pakutakse midagi uut. Näiteks Elvarex® Soft Seamless sarjas on JOBST maailmas ainus õmblusteta lamekoes mõõdu järgi valmistatud kompressioonriideid tootev ettevõte. Teil on võimalik osta kuni 90% soodustustega lamekoes turseravi tooteid, kui teil on retsept arsti poolt. Haigekassa poolne eeltingimus on kompleksse turset alandava lümfiteraapia (tervishoiuteenuste loetelus olev kood 7058) läbimine. Vastava meditsiiniseadme väljakirjutamise õigus on taastusarstil, kirurgil, onkoloogil, günekoloogil ja uroloogil. Lamekoe tooteid mõõdetakse spetsiaalselt teie keha mõõtude järgi ja just seetõttu annavadki need kõige parema tulemuse tursete puhul. Valikus on kindad, varrukad, varrukad koos labakäe osaga, sukad, sukkpüksid, põlvikud, sokid varvastele  jne. Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikus on Eesti kõige pikemaajaline ja suurem kogemus tursetega hädas olevate inimeste abistamisel. Oleme selles valdkonnas tegelenud juba 24 aastat ning seda pidevalt end arendades ja täiendades. Tursete probleemidele on lahendus olemas! Võtke meiega ühendust, lepime aja kokku, võtame Teilt mõõdud ja tellime just need tooted, mis Teid aitavad: Raili Raik (Tallinn): +372 56 456 821 Kadri Allikmäe (Tallinn ja Keila): +372 5695 5347 Saada meile e-kiri SIIT!