MASSAAŽ TALLINNAS

MILLISTE PROBLEEMIDE KORRAL SAAB MASSAAZIST ABI?

Massaaz on üks vanimaid ravimeetode maailmas, mida on kasutatud juba aastatuhandeid. Massaaz on inimesele sama vajalik, kui tervislik toit, piisav liikumine, positiivne meeleolu ja kosutav uni. Eelkõige saab massaazist abi inimene, kellel on lihaspingetest tekkinud erinevad valud. Sageli pöördutakse massööri poole just selja-, kaela-, käte-, jalgade valude tõttu. Tihti tulenevad valud pikka aega sundasendis töötamisest. Massaaz parandab lisaks ka inimese enesetunnet, turgutab immuunsussüsteemi ja tasakaalustab närvisüsteemi, leevendab stressi ja kurnatust. Seetõttu on massaazil ka lõõgastav tulemus inimese organismile. Massaaz aitab ka sportlikel ja aktiivsetel inimestel taastuda ning ennetada liigsest koormusest tekkivaid kaebusi. Seega on massaaz kasulik nii istuva eluviisiga kui ka aktiivsele inimesele, nii noortele kui ka eakamatele inimestele, nii meestele kui ka naistele.

KUIDAS VALIDA ENDALE ÕIGE MASSAAZ?

Sageli teab inimene ise täpselt, et millist massaazi ta vajab ning teab ja tunneb juba massööre. Reeglina valitakse massaaziliik välja lähtudes probleemidest, tervislikust seisundist ning vajadustest. Kuid tuleb ette ka olukordi, kus massaazi jäetakse tulemata seetõttu, et ei suudeta valida kirjelduste järgi, milline on just õige massaaz ning millise massöörI juurde minna. Hea massöör uurib enne kliendilt tema tervisliku seisundi, kaebuste ning vajaduste kohta ning seejärel soovitab kõige paremini sobivat massaazi. Näiteks klassikaline massaaz  ergutab ainevahetust ning vähendab lihaspingeid aga ei sobi siis, kui kehal on tursed. Siis oleks vaja kasutada hoopiski õrna lümfimassaazi. Seega soovitame eelkõige rääkida massööriga ning koostöös valida välja sobivaim lahendus. Massaazis võiks regulaarselt käia vähemalt üks kord kuus, kuid aeg-ajalt soovitatakse võtta ka kosutavaid massaazikuure.

OSTA KINKEKAART

KLASSIKALINE MASSAAZ

Klassikaline massaaz on kõige traditsioonilisem ja üks levinuim massaaziliik. Seda tehakse vastavalt kliendi vajadustele nii õliga kui ka õlita. Vastavalt kliendi soovile ja probleemidele võib teha nii kogu keha massaazi kui ka keskenduda ainult erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaz aktiviseerib vereringet, ergutab ainevahetust ning vähendab valusid ja lihaspingeid, mõjub lõõgastavalt nii vaimse pinge kui ka füüsilise ülekoormuse korral. Sõltuvalt sellest, milliseid võtteid massöör kasutab, mõjub massaaz nii nahale, nahaalusele koele kui ka lihastele kas lõõgastavalt või hoopiski toonust tõstevalt. Massaazi tulemusel suudab organism ka paremini haigustega võidelda.

Hind:
30 min on 25 EUR
60 min on 40 EUR
90 min on 55 EUR

BRONEERI AEG

KOMBINEERITUD MASSAAZ

Kombineeritud massaaz sobib kõige paremini tööga hõivatud inimesele, kelle elutempo on kiire ning ei ole aega käia rahulikult erinevates massaazides. Olenevalt massööri käekirjast, kliendi probleemidest ja vajadustest kasutatakse massaazis ka võtteid erinevatest massaazi liikidest. Näiteks võib massöör kasutada ühe massaazi ajal kuivharjamist, kuppe, rullikuid, sooje kivisid, mett jne. Massaaz on tõhus, sest ühe massaazi jooksub saab vastavalt vajadusele keha lõõgastada ja lihaseid stimuleerida. Massaaz mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral ning Te jaksate jälle rohkem toimetada.

Hind:
30 min on 25 EUR
60 min on 40 EUR
90 min on 55 EUR

BRONEERI AEG

MEEMASSAAZ

Kõige sagedamini teatakse, et meemassaazi kasutatakse peamiselt tselluliidi vastu võitlemisel, sest massaaz silub nahaaluseid tihendeid ja nahk muutub peale massaazi siidiseks. Kuid lisaks sellele sobib meemassaaz edukalt ka lihaspingete, vaimse pinge, külmetushaiguste ja krooniliste liigeseprobleemide raviks.  Mesi kiirendab ebavajalike ainete organismist välja viimist, mõjub hästi vananevale ja lõtvuvale nahale, sest  toniseerib ja trimmib seda. Meemassaazi suureks plussiks on ka see, et see puhastab naha poore. Meemassaaz on tõhus ja toimiv ja kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas. Meemassaaz ei pea olema alati valulik, protseduuri teostatakse vastavalt kliendi soovile. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tervendavad toimed. Meega masseerimine ei sobi mee allergikutele ega ka tiheda karvkattega inimestele.

Hind:
60 min on 45 EUR

BRONEERI AEG

SHOKOLAADIMASSAAZ

Šokolaadimassaaz on eelkõige väga mõnus ja lõõgastav protseduur, mis tekitab hea meeleolu ja paitab hinge ning on tõhus stressi vastu. Šokolaadimassaazis hõljub imeline aroom, mis soodustab heaolu hormoonide teket. See massaaz sobib hästi igale nahatüübile – kui teil on kuiv nahk, siis see niisutab ja toidab, rasuse naha korral kuivatab poore, vanemat nahka toidab ja pingutab ning soodustab naha elastsuse paranemist. Massaažis on kasutusel tehnika, mis võimaldab Teil lõõgastuda, liigutused on pikad ja sügavad. Meeldib lõhn ja hea meeleolu jääb Teid veel tükiks ajaks saatma. Peale massaazi eemaldatakse liigne shokolaadiõli kiht ja soovi korral võib kasutada ka meie Kliinikus dushi.

Hind:
60 min 45 EUR (Monika Rang)
90 min  55 EUR sisaldab lisaks näohoolitsust ja maski (Monika Rang aja broneerimine telefoni teel +372 527 1384 )

BRONEERI AEG

RASEDATE MASSAAZ

Rasedate massaaz on terve ja beebit ootava ema jaoks meeldiv, vajalik ja igati soovitatav massaaz, mis aitab lõõgastuda, samal ajal keha vormis hoida, ennetada jalgade väsimist ja turseid, selja- ja kaelavalusid. Raseduse ajal on lõõgastus, positiivne meeleolu tulevase ema jaoks äärmiselt tähtsad ning samal ajal tuleks emal kogu aeg tõsiselt mõelda oma tervisele, et jaksaks oma armastust jagada. Raseduseaegne massaaz koos lõdvestava hingamisega aitab naise kehal sünnituseks valmistuda, rahustab närvisüsteemi, suurendades heaoluhormoonide eritumist, mis omakorda mõjuvad rahustavalt ka kõhubeebile. Kui rasedus kulgeb normaalselt, siis on lubatud massaazis käia kuni raseduse lõpuni kuid kindlasti tuleks konsulteerida enne massaazi võtmist arstiga. Saame aidata Teid ka siis, kui Teil raseduse ajal lähevad jalad paiste ja on turses. Soovitame Teile ka vajalikke kompressioonsukki ja saame pakkuda rasedate sukapükse.

Hind:
45 min 35 EUR

BRONEERI AEG

SPORDIMASSAAZ

Spordimassaaz on vajalik eelkõige sportlastele, et saavutada optimaalne füüsiline vorm ja aidata kiiremini taastuda. Selleks, et toetada lihaste tasakaalu säilitamist kasutatakse lisaks klassikalise massaazi võtetele ka erinevaid venitustehnikaid. Spordimassaazi puhul on eriti vajalik massööri ja kliendi omavaheline koostöö ja infovahetus – seetõttu rääkige palun kindlasti võimalikult täpselt oma oma füüsilisest seisundist ja muutustest ning siis saate koostööös massööriga leida oma probleemidele lahendusi. Reeglina toetab spordimassaaz kogu keha, kuid vastavalt vajadusele või harrastatavale alale võib keskenduda ainult enim koormatud piirkonnale. Kuna igal spordialal on oma spetsiifika ja vajadused, siis on äärmiselt oluline, et spordimassaazi teeks vaid väga kogenud massöör.

Hind:
30 min 25 EUR
60 min 40 EUR

BRONEERI AEG

TSELLULIIDI MASSAAZ

Naised on sageli tselluliidiprobleemidega hädas. Tselluliidimassaaz on ainevahetust ja vereringet elavdav tõhus massaaz kogu kehale, mis ergutab jääkainete väljumist. See on tõhus kogu keha töötlemine. Peale massaazi on kehal pikka aega meeldiv värske tunne ning innustab Teid jätkama tervislikuma eluviisiga. Tselluliidimassaaz sobib istuva ja seisva töö puhul, märgatava tselluliidi raviks, vereringe häirete puhul (parandab kudede ainevahetust). Kuid massaazi ei tohi teha palaviku, põletike, kõrge vererõhu korral, samuti peale operatsioone, veenilaiendite ja veenipõletike puhul, raskete südame-, neeru ja kopsuhaiguste puhul. Massaaz mõjub vaid siis, kui te ise kaasa aitate – vajalik on piisav liikumine, kindlasti kuivharjamine, õige toiduvalik, vee joomine, et vältida rasvaladestuste teket.

Hind:
30 min 25 EUR
60 min 40 EUR

BRONEERI AEG

BEEBIDE MASSAAZ

Massaaz on lapsele tema arenguks väga vajalik ning kodus võiksid emad-isad ise lapsele massaazi teha. Vahel on aga vaja spetsialist abi, et toetada beebi füüsilist arengut. Meie välja õppinud massöörid oskavad aidata teid, kui beebil on lihastoonuse erinevus paremal ja vasakul poolel või kui lihased on liiga pinges. Massaazist võib abi saada ka siis, kui beebil on gaasivalud või ta on jäänud oma motoorses arengus natuke maha. Palun arvestage, et beebil võtab massaaziga tutvumine aega ja see on tema jaoks suur trenn. Seetõttu teeme me massaazi beebidele vaid maksimaalselt 30 minutit korraga.  Sellest ajast täiesti piisab, sest massaaz annab lapsele hea kehatunnetuse ja tänu sellele saab beebi paremini edasi areneda.

Hind:
30 min 25 EUR

BRONEERI AEG

KONTORITÖÖTAJA SELJAMASSAAZ

Kontoritöötajate kõige sagedamini esinev kaebus on kaela- ja õlavöötme pinge ning ka valu. See on sageli tingitud sundasendis töötamisest ja pikkadest tundidest arvuti taga. Nendele kaebustele tuleks kindlasti juba esimeste sümptomite ilmnemisel tähelepanu pöörata, et ennetada suuremaid probleeme. Kontoritöötaja seljamassaaž ongi välja töötatud just nii, et arvestatakse sundasendist tingitud kaela- ja õlavöötmepingete omapäraga ning massaaži ajal pööratakse põhitähelepanu sinna. Massaaž aitab tõhusalt vabastada pingetest, annab hea enesetunde ja parema meeleolu. See massaaž sobib väga hästi ka neile, kes kaebavad peavalu.

Hind:
30 min on 25 EUR
45 min on 35 EUR

BRONEERI AEG

AROOMIMASSAAZ

Aroomimassaaž on pika traditsiooniga iidne ravikunst, kus on massaaž on ühendatud taimedest saadud eeterlike aromaatsete õlide tervendava mõjuga. Aroomimassaaž sobib hästi neile, kes ei armasta klassikalist tugevat massaaž, sest aroomimassaaži tehakse õrnade, aeglaste, silitavate liigutustega. Massaaži eesmärgiks on aidata kaasa kogu keha, hinge ja vaimu tasakaalu saavutamisele, leevendada stressi, pingeid, unehäireid, pinges lihaseid ning stimuleerida organismi võimet end ise parimal viisil ravida. Igal aroomiõlil on oma kindel ülesanne – osad õlid rahustavad, teised puhastavad organismi, kolmandad ergastavad, neljandad on aga viiruste- ja põletikuvastase toimega. Õlid püsivad kehas pikalt ning võib võtta 1- 6 tundi, et eeterlik õli korralikult kehasse imenduks. Eeterlikud õlid püsivad inimese organismis kuni 72 tundi ning nende ülesanne on noorendada kudesid, tugevdada immuunsüsteemi ja parandada naha elastsust.

Hind:
60 min on 40 EUR

BRONEERI AEG

REFLEKSOLOOGIA

Refleksoloogia põhimõte on see, et keha on meie kõige parem sõber ning annab märku, kui oleme endale liiga teinud, pole tervisest hoolinud või liiga vähe puhanud. See on heaks meeldetuletuseks, et midagi on vaja muuta. Refleksoloogia ehk tsooniteraapia on lõdvestustehnika, mis kasutab jalgade ja käte kindlatel osadel kindlat massaazitehnikat.  Refleksoloogia põhimõte on, et kõik kehaosad on omavahel seotud kanaleid pidi, läbi mille voolab eluenergia. Neid peegeldustsoone käsitledes stimuleeritakse, aktiveeritakse või rahustatakse vastavat elundit või siis keha toimingut. Refleksoloogia abil aktiveeritakse inimkeha enda paranemissüsteem. Kuna mõju on pikaajaline, sis tehakse refleksoloogiat tavaliselt kord nädalas, vastavalt vajadusele ja olenevalt probleemist 5-10 korda.

Refleksoloogiasse on võimalik aegu broneerida ainult kolmapäevadeks. Terapeut Marju Jalakas.
Hind:
45 min 40 EUR

BRONEERI AEG

GUINOT AROMATIC VETT VÄLJUTAV JA SALENDAV KEHAHOOLDUS

Guinot Aromatic vett väljutav, salendav kehahooldust teeb meie Kliinikus Monika Rang. Kehahooldus sisaldab keha koorimist pruunsuhkru ja kiivi seemnetega, mis valmistab keha ideaalselt ette järgnevateks etappideks. Eemaldades nahalt surnud rakud, valmistab see ette hoolduse aktiivainete paremaks imendumiseks ning muudab naha siidiselt siledaks. Järgneb massaaz tselluliidi vastase õliga mis silendab nahka ja vormib figuuri.Eemaldab liigse vee ja jääkained. Massaazi järgselt pannakse klient 15 min maski sisse. See on savi ja rohelist teed sisaldav isesoojenev saunamask, mis puhastab kudesid toksiinidest, viib välja liigse vedeliku, parandab vereringet ning vähendab ümbermõõte. Hooldus lõpeb kogu keha kreemitamisega nahka niisutava ja trimmiva kreemiga. Klient ei pea kogu hoolduse jooksul kordagi massaazi laualt lahkuma.
Võimalus saada ka 1 kuu ulatuses toitumiskava, mis toetab salenemist ja vee väljutamist.
Vastunäidustused: rasedus, pahaloomulised kasvajad, veritsustõbi, nahahaigused, palavik, epilepsia.

Hind:
120 min 65 EUR (Monika Rang – aja broneerimine telefoni teel +372 527 1384 )

BRONEERI AEG

AYURVEDA MASSAAZ

Ayurveda massaaž aitab lõõgastuda ja on väga hea vahend stressi ja ülekoormuse vastu võitlemisel. Selle massaaži käigus mõjutatakse ayurvedas kirjeldatud marma (ehk energia) punkte. Marma tähendab sanskriti keeles saladust. Massaaž käigus mõjutatakse nii füüsiliselt kui ka energeetiliselt punkte, mida nimetatakse „elu- või elujõu punktideks“. Ayurveda massaaž on väga hea vahend haiguste ennetamiseks ja harmoonia saavutamiseks. Massaaž sobib hästi unehäirete, kurvameelsuse ja stressi puhul. Massaažis kasutatakse punktide mõjutamist, õrna silitamist ja soojendavat hõõrumist seesami õliga.

Hind:
60 min on 45 EUR

BRONEERI AEG
UURI LÄHEMALT KA TEISTE TEENUSTE KOHTA