Kui Teie jalad või käed lähevad sageli paiste või on erinevaid turseid, siis see võib olla märk sellest, et Teil on vaja igapäevaseks kasutamiseks turseravi tooteid ehk kompressioonravi tooteid. Turseravi tooteid kasutatakse tursete ennetamiseks ja tursete raviks, samuti peale veeni- või põlveoperatsioone. Samuti on need tooted vajalikud rasedatele, lennusõitude ajal, tromboosi ennetuseks, haavandiraviks, lümfitursete puhul, vähijärgsete tursete raviks ning ka siis kui Teil on seisev töö ning jalad väsivad, hommikust – õhtuni istuv töö ning sundasendis töötamine. Ka sportimisel toetavad need tooted Teie tervist väga palju, sest ennetavad vigastusi ning väsides ei lähe jalad paiste.
Broneeri aeg konsultatsiooniks +372 5386 0806 või info@teraapiakliinik.ee

Meie käest saab osta ka haigekassa soodustusega turseravi tooteid ehk kompressioontooteid! Loe lähemalt:

HAIGEKASSA SOODUSTUSEGA TOOTED
BRONEERI AEG NÕUSTAMISELE

Kui soovid oma lähedasele või sõbrale kinkida midagi, mis aitab tema tervist – siis Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliiniku kinkekaart on hea võimalus. Kinkekaardiga saab osta ka turseravi tooteid.

Kinkekaart

 TURSETE PUHUL OLEKS VAJA TURSETOOTEID KANDA IGA PÄEV.

Meie Kliinikust saab osta erinevaid turseravitooteid – näiteks põlvikud, sukad, sukapüksid, käesukad, kindad, lennupõlvikud, spordipõlvikud, meestepõlvikud. On erinevaid ringkoe ja lamekoe kompressioontooteid firmadelt Jobst ja Medi. Meil on erinevate turseprobleemide jaoks erineva materjali, värvi, tugevuse, hinnaklassiga tooteid. Välja õppinud terapeut nõustab ja koostöös kliendiga valitakse välja parim toode. Kohapeal on olemas lai valik standardtooted kuid meie kaudu saab tellida ka spetsiaalselt teie mõõtudega sobivaid tooteid.

KUIDAS SAAME TEID TURSETE PUHUL AIDATA?

Kätele on olemas käesukad  ja kindad – neid oleks vaja kanda näiteks rinnavähi järgse operatsiooni puhul,  melanoomi, tromboosi puhul. Samuti siis, kui peale traumat tekivad tursed.

Jalgadele on vaja sukka tiht näiteks onkoloogliste operatsioonide järgi (emaka, eesnäärme, melanoomi operatsiooni järel). Sõltuvalt probleemist ja turse ulatusest on vaja kasutada jalasukka, sukapükse või põlvikuid. Sageli on neid tooteid vaja ka siis, kui on olnud trauma, venoossed probleemid, tromboos jne.

Reisipõlvikud või lennupõlvikud on tegelikult kõigile inimestele vajalikud  reiside ja eriti lennureiside ajal. Need aitavad ennetada turseid kuna reisimine ja lendamine võib tuua kaasa ootamatuid olukordi (lennureisi edasi lükkamine, pikka ootamine lennujaamas jne). Selles olulisem põhjus on aga selles, et lennureisi ajal oleme sunnitud sageli pikka aega istuma ühe koha peal. Seetõttu koondub veri veenidesse, kus see ei liigu. Kuna samas mõjub see ka verevoolu pumpamisele jalgade veresoontes, siis aeglustub verevool ka südame poole. See võib kaasa tuua liiga suure surve jalgadele, põhjustades valu, väsimust ja turseid. Kõige ohtlikum on ka see, et vere kogunemine jalgades võib viia ka trombide moodustamiseni veenides.

Spordipõlvikud on vajalikud  nii vigastuste ennetamiseks kui ka sportimise toetamiseks.

Meestepõlvikud sobivad ülikonna juurde ning on kaunid ja ei mõju ravitootena kuid samal ajal teevad head teie tervisele. Nii ei väsi jalad nii kiiresti ning ei lähe paiste ning Te jõuate rohkem liikuda ja toimetada.

Naistele on meil pakkuda väga kauneid, luksuslikke, erinevate värvidega põlvikuid, sukki ja sukapükse, mis toetavad nii vere- kui ka lümfiringet ning jalad ei väsi nii palju ja ei lähe paiste.

Kuidas valida endale õiget sukka, mis tõesti tursete probleeme lahendab?

Sukka ei tohiks kindlasti osta siis, kui Teilt  ei võeta üldse Teie mõõte või võetakse mõõt näiteks ainult hüppeliigese juures. Õiget toodet saab terapeut valida Teile ainult siis, kui mõõdab näiteks suka puhul ära Teie jalal vähemalt 8 erinevat kohta, pluss pikkus. Teie jaoks õiget toodet ei saa müüa ainult kinganumbri või kehakaalu järgi. Vale toote kandmisel võite teha endale kasu asemel hoopis palju kahju. Samuti on väga oluline, et toode oleks kvaliteetne. Meie müüme vaid väga kvaliteetseid Medi tooteid, mis vastavad kvaliteedistandarditele.
Meie Kliinikus on Teil võimalik aeg broneerida lümfiterapeudile suka konsultatsiooniks. See on vajalik eriti siis, kui te pole varasemalt tugitooteid kandnud või Teil on esinenud probleeme nende kandmisel.

Broneeri aeg konsultatsiooniks +372 5386 0806 või info@teraapiakliinik.ee

Ma kandsin aastaid tagasi turseravi tooteid ja mul on sellest ajast halb mälestus. Kas kõik turseravi tooted on ebamugavad?

Üks põhjus, miks inimestel võivad olla tugitoodete kandmisega ebameeldivad kogemused, seisneb selles, et sageli on valitud vale toode – toode oli liiga väike, liiga pikk või hoopis lühike, vale survega jne. Seega võib varasema ebameeldiva kogemuse põhjuseks olla see, et Teil oligi toode, mis ei olnud Teie mõõtmetele vastave ja ei lahendanud tegelikult probleeme? Samuti on tugitoodete areng olnud viimaste aastatel kiire ning uued tehnoloogilised lahendused on kandjale mugavad ja toimivad efektiivselt.  Välja õppinud lümfiterapeut just Teile sobiva toote. Valida on võimalik väga paljude erinevate materjalide, surve tugevuse jne vahel. Kui toode on sobiv ja Teile õige, siis selle kandmine on ka mugav ning Te näete iga päev järjest paremaid tulemusi, mis Teid rõõmustavad.

Broneeri aeg konsultatsiooniks +372 5386 0806 või info@teraapiakliinik.ee

Ma olen näinud pilte turseravi toodetest ja mulle ei ole need meeldinud. Kas teil on ka muid (ilusamaid) variante?

Ka see hirm on täiesti asjatu, sest tänapäeval on suurte sukafirmade poolt välja töötatud juba väga kaunid ja meeldivad tooted. Meie Kliinikus saate Te koostöös terapeutiga valida erinevate toodete vahel. Erinevatel firmadel on erinevate värvidega ning kujundusega isikupäraseid tooteid, mida saab riiete juurde kaunilt sobitada. Meil on ka mitmeid tooteid kohapeal, nii, et te saate kohapeal oma silmaga vaadata värvitoone ning käe all katsuda materjale ning surve tugevusi ja siis saate koostöös terapeutiga langetada valiku ning terapeut saab tellida just Teie mõõdu järgi kauni toote. Valikus on nii rõõmsate värvidega kui ka neutraalseid toone erinevas hinnaklassis.

Broneeri aeg konsultatsiooniks +372 5386 0806 või info@teraapiakliinik.ee