MASSÖÖRI TÖÖKOHT 

Meie juures on võimalik rentida meditsiiniruume tunni või päeva kaupa. Ruumid asuvad Tallinnas, Kristiine linnaosas, aadressil Madara 29, 2. korrusel. Maja ees on tasuta parkimine nii töötajale kui ka klientidele.

Massööri töökohaks on sobivad ruumid 12 m2 – ruumis on kraanikauss, laud, avatav aken, vahendid ja koridoris dušš ning wc. Ruumid sobivad ka arsti vastuvõtuks. Ruumi rentijal on võimalik kasutada mugavat töötajate puhketuba koos köögiga.
Kliendid saavad oodata mugavas ooteruumis, pakume klientidele tasuta teed või maitsevett ning lugemiseks ajakirju.

JALAHOOLDUSE / PEDIKÜÜRI TÖÖKOHT

Meie juures on võimalik rentida pediküüri tuba tunni või päeva kaupa. Ruumid asuvad Tallinnas, Kristiine linnaosas, aadressil Madara 29, 2. korrusel. Maja ees on tasuta parkimine nii töötajale kui ka klientidele.

Pediküüri töökohaks on sobivad ruumid 12 m2 – ruumis on kraanikauss, sterilisaator, luuplamp, ratastel jalavann, laud, avatav aken ning koridoris dušš ja wc. Ruumid sobivad ka kosmeetikule või arstile vastuvõtuks. Ruumi rentijal on võimalik kasutada mugavat töötajate puhketuba koos köögiga. Pediküüri lauda saab üles tõsta nii, et soovi korral saab teenindaja tööd teha ka seistes. Kliendid saavad oodata mugavas ooteruumis, pakume klientidele tasuta teed või maitsevett ning lugemiseks ajakirju.