Taastusarst / lümfoloogi vastuvõtt Tallinnas

Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikus (Tallinn, Madara 29) on võimalik tulla taastusarst/lümfoloog dr. Annika Albert-Aksjonov konsultatsioonile. Konsultatsiooni käigus hindab arst Teie seisundit ning seejärel saab vajadusel määrata Teile edasised uuringud, raviplaani ning ka diagnoosi. Vastuvõtule tulekuks ei ole vaja perearsti või eriarsti saatekirja. Meie Kliinikus saab arst pühendada Teile põhjalikult aega (45 minutit) ning selle aja jooksul otsida lahendusi Teie probleemile.

Dr. Annika Albert-Aksjonov on töötanud taastusarstina 10 aastat, tema kitsamaks huviks selles valdkonnas on valu, kroonilise valu ja turseprobleemidega patsiendid. Turseprobleemidega patsientidega on ta tegelenud 9 aastat. Dr. Albert-Aksjonov on aktiivselt tegev mitmes projektis, mis on seotud lümfitursega patsientide raviga – osalenud Kutsekoja töös lümfiterapeudi kutse väljatöötamisel, lümfiteraapia teenuse lisamisel Eesti Haigekassa teenuste nimekirja.

Lümfimassaaz Tallinnas

 MILLISTE PROBLEEMIDEGA ARSTI POOLE PÖÖRDUDA?

  • Kui Teil on tursed (jalad, käed, rindkere, nägu jne on paistes) aga Te ei tea, mis turseid põhjustab;
  • Kui on tekkinud tursed peale operatsioone või traumasid (sekundaarne lümfödeem);
  • Kui tursed on tingitud kroonilisest veenipuudulikkusest;
  • Kui tursed on tekkinud tulenevalt erinevatest kasvajatest või nende ravist;
  • Kui Teil on kaasasündinud lümfiturse (primaarne lümfödeem);
  • Kui Teil on tugi- ja liikumisaparaadi haigused, neuroloogilised haigused, trauma- ja operatsioonijärgsed seisundid, püsiv valu;
  • Vastuvõtule on oodatud ka turseprobleemidega lapsed.

KUIDAS BRONEERIDA AEGA ARSTI VASTUVÕTULE?

Aja broneerimiseks helistage palun +372 5386 0806 (Kliiniku üldnumber) või +372 5564 7537 (dr. Annika Albert-Aksjonov).

Elektrooniliselt arstile aega broneerides valige lehe ülaosalt “BRONEERI AEG”, valige lümfoloogi vastuvõtt ja kuupäev, valige aeg, kirjutage palun märkustesse (Booking Notes) oma isikukood, et arst saaks tutvuda Teie haiguslooga juba varem. Peale aja broneerimist väljastame Teile arve ning Teie aeg kinnitatakse vaid siis, kui olete arve tähtaegselt tasunud. Juhul, kui Te ei saa arsti vastuvõtul osaleda ja teatate sellest ette vähemalt 3 tööpäeva, siis tagastatakse Teile tasutud summa täies ulatuses. Hilisema aja äraütlemise korral tasu ei tagastata. Raha tagastatakse ka juhul, kui vastuvõtt jääb ära teenuse osutaja poolsel põhjusel.