RAILI RAIK LÜMFITERAAPIA JA TAASTUSRAVI KLIINIK +372 53 860 806|info@teraapiakliinik.ee

JOBST Bella Lite kompressioonvarrukas koos labakäe osaga

70,00 

Saadaval järeltellimisel

JOBST Bella Lite kompressioonvarrukas koos labakäe osaga on ilma õmblusteta ringkoes toode tursunud käele.  Toode on äärmiselt pehme ja seda on mugav kanda.

Kirjeldus

 

Sageli tekivad inimesel käe tursed peale onkoloogilisi operatsioone ja ravisid, peale traumasid (kukkumine, luumurd), tromboosi tagajärjel jne. Sellisel juhul saab inimene abi lümfiteraapiast. Kõige tulemuslikum on aga teraapia siis, kui inimene kannab muul ajal kompressioontooteid. Uuringud on näidanud, et lausa 80% tulemustest on võimalik saavutada just nimelt kompressioontooteid kandes.

Sobib tromboosi ennetuseks, näiteks lennusõitude ajal kasutamiseks. Kui Teile on tehtud liposuktsioon ehk rasvaimu, siis soovitatakse surveklass 2 (20-30 mmHg) JOBST Bella Lite kompressioonvarrukat koos labakäe osaga. See on vajalik selleks, et Teie taastumine oleks kiirem ning oleks vähem turseid.

Varrukas koos käelaba osaga aitab ennetada lümfiturse tekkimist. Erinevate probleemide lahenduseks pakume erineva surveklassiga varrukaid. Loe lähemalt siit, millist surveklassi valida.

Koostis:
CCL 1 ilma silikoonservata: 19% Elastan, 81% Polyamid
CCL 1 silikoonservaga: 15% Elastan, 77% Polyamid, 8% Silikoon
CCL 2 ilma silikoonservata: 21% Elastan, 79% Polyamid
CCL 2 silikoonservaga: 17% Elastan, 75% Polyamid, 8% Silikoon

Hooldamine:
Selleks, et hoida kompressioontoodete toimet, tuleb pesta neid igapäevaselt spetsiaalse pesuvahendiga ilma valgendajate ja pesuloputusvahenditeta. Palun peske kompressioontooteid eraldi või koos kirju pesuga. Ärge märga toodet rätiku peale kuivama jätke. Samuti ärge kuivatage toodet päikese käes ega radiaatori peale, vaid pesukuivatis õrna programmiga või õhu käes. Plekkide eemaldamiseks kasutage spetsiaalseid tooteid. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Kasutamine:
Kompressioontooted pannakse peale hommikul kohe peale ülestõusmist ja võetakse ööseks ära. Jälgige, et toodet peale pannes ei jää toote sisse volte. Siluge toode siledaks vastu nahka. Halvasti istuv kompressioontoode võib põhjustada sisse soonimisi. Maksimaalne kandmiseaeg on 6 kuud. Kompressioontoodete jalga panemisel eemaldage palun ehted ja kasutage spetsiaalseid kindaid. Palun ärge parandage oma kompressioontooteid ise, sest see rikub toote kvaliteeti ja toimet. Enne kompressioontoote kasutamist palun ärge kasutage kreeme, ihupiimasid jne – need võivad toodet rikkuda.

Vastunäidustused:
Isheemia ja septiline flebiit, kui ei ole soovituslik venoosne ja lümfaatiline tagasivool.

Suhtelised vastunäidustused:
Materjali mittetaluvus, tugevad tundlikkuse häired jäsemetel, niisked dermatoosid, nahapõletikud.
Kompressioontooteid tuleb kasutada arsti või erialaspetsialisti soovitusel. Kui tekivad ebamugavustunded või probleemid, siis palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga. Kui teil on valud kandmise ajal või nahaärritus, siis eemaldage toode koheselt ja peale seda palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga.

Lisainfo

Suurus

S, M, L

Surveklass CCL

Klass 1 15-20 mmHg, Klass 2 20-30 mmHg

Pikkus

Tavaline kuni 43 cm, Üle 43 cm pikk

Ülaserv

Silikooniga, Ilma silikoonita

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Title

Go to Top