RAILI RAIK LÜMFITERAAPIA JA TAASTUSRAVI KLIINIK +372 53 860 806|info@teraapiakliinik.ee

Medi Elegance VÄRVILISED kompressioonpõlvikud

57,00 

Saadaval järeltellimisel

Medi Elegance värvilised kompressioonpõlvikud on luksuslikud ja väga kvaliteetsed meditsiinilised kompressioontooted. Tarneaeg 1-1,5 kuud.

Küsi infot pood@teraapiakliinik.ee.
Medi UUED VÄRVID:

Kirjeldus

 

Medi Elegance värvilised kompressioonpõlvikud näevad nii elegantsed välja, et pole aru saadagi, et tegemist on meditsiinilise kompressioontootega. Need on äärmiselt mugavad, pehmed, näevad välja õhukesed ning lasevad teil tunda end kaunina. Põlvikud sobivad igale daamile, on õhku läbilaskvad ning nendega ei hakka jalad higistama. Samas on põlvikud meditsiiniliselt tõhusad ja kanna osas on topelt kannakude.

Kompressioonpõlvikud on mõeldud lümfaatiliste ja venoossete probleemide raviks. Need tagavad jalgadele spetsialistide soovitatud kompressiooni, sest selle surve on kõige suurem pahkluu piirkonnas, nõrgenedes sääre ülaosas. Põlvikud aitavad parandada säärte vereringlust. Põlvikud on mõeldud kasutamiseks peale veenioperatsiooni, samuti võib kasutada lennureisidel, sportimisel, matkamisel, sest ennetavad tursete tekkimist. Põlvikuid kandes muutuvad tursunud jalad kergemaks, jalad ei väsi, põlvikud toetavad vereringet ning tänu sellele on väiksem oht trombide tekkimiseks. Neid põlvikuid võiksid kanda kõik inimesed, kes oma elu- ja tööstiili tõttu palju istuvad, seisavad püsti või on tervisest tulenevalt liigse kehakaaluga. Hooli oma tervisest ja kanna ravipõlvikuid.

 

Kuidas valida surveklassi?
Tooted on saadaval erinevates kompressiooniklassides, mudelites, värvides ja erinevate omadustega ning need sobivad kasutamiseks igas olukorras. Erinevate probleemide lahendamiseks pakume erineva surveklassiga põlvikuid. Loe lähemalt siit, millist surveklassi valida.

Vajad abi toote valimisel?
Kui vajate abi toote, suuruse, surveklassi jne määramisel, siis helistage palun julgelt +372 56 456 821

Vaata siit, kuidas panna jalga kompressioonravi tooteid:

 

 

Koostis:
CCL 1: 34% Elastan, 66% Polyamid
CCL 2: 39% Elastan, 61% Polyamid

Hooldamine:
Selleks, et hoida kompressioontoodete toimet, tuleb pesta neid igapäevaselt spetsiaalse pesuvahendiga ilma valgendajate ja pesuloputusvahenditeta. Palun peske kompressioontooteid eraldi või koos kirju pesuga. Ärge märga toodet rätiku peale kuivama jätke. Samuti ärge kuivatage toodet päikese käes ega radiaatori peal, vaid pesukuivatis õrna programmiga või õhu käes. Plekkide eemaldamiseks kasutage spetsiaalseid tooteid. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Kasutamine:
Kompressioontooted pannakse peale hommikul kohe peale ülestõusmist ja võetakse ööseks ära. Jälgige, et toodet peale pannes ei jääks toote sisse volte. Siluge toode siledaks vastu nahka. Halvasti istuv kompressioontoode võib põhjustada sisse soonimisi. Maksimaalne kandmisaeg on 6 kuud. Kompressioontoodete jalga panemisel eemaldage palun ehted ja kasutage spetsiaalseid kindaid. Palun tehke regulaarselt pediküüri, et te ei kahjustaks kompressioontoodet. Palun ärge parandage oma kompressioontooteid ise, sest see rikub toote kvaliteeti ja toimet. Palun jälgige, et teie jalanõudes ei ole sees defekte. Enne kompressioontoote kasutamist ärge palun kasutage kreeme, ihupiimasid jne – need võivad toodet rikkuda.

Vastunäidustused:
Kaugele arenenud perifeersete arterite tõbi, dekompenseeritud südame haigused, septiline flebiit, phlegmasia coerulea dolens.

Suhtelised vastunäidustused:
Materjali mittetaluvus, tugevad tundlikkuse häired jäsemetel, kaugele arenenud perifeerne neuropaatia (nt. diabetes mellitus), primaarne krooniline polüartriit, niisked dermatoosid, naha infektsioonid. Lahtiste haavandite puhul peab haavand olema haavaravitoodete plaastritega kaetud.

Kompressioontooteid tuleb kasutada arsti või erialaspetsialisti soovitusel. Kui tekivad ebamugavustunded või probleemid, siis palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga. Kui teil on valud kandmise ajal või nahaärritus, siis eemaldage toode koheselt ja peale seda palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga.
Kompressioontoodete puhul on võimalik, et see vajub päeva jooksul. Sellisel juhul tuleb toodet kohendada ja asetada õigele kohale. Silikoonserv võib tekitada läbi keha niiskuse nahaärritusi.

Lisainfo

Värv

Tumehall, Helehall, Mango-kollane, Roosa, Tumesinine, Valge

Surveklass

CCL1 18-21 mmHg, CCL2 23-32 mmHg

Pikkus

Lühike 34-38 cm, Standard 39-44 cm

Suurus

I, II, III, IV, V, VI, VII

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Title

Go to Top