fbpx

JOBST UltraSheer kompressioonpõlvikud HIND 5.51 – 55 EUR

JOBST® UltraSheer on kaunis, õhuke, läbipaistev ja läikega kompressioonpõlvik naistele. Kaup kiirelt kohal! Tarneaeg 1-2 nädalt.

    • 5.51 €
    • 55 €
    Isikukoodi sisestades kinnitate, et lubate Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikul kontrollida retsepti olemasolu ja kasutada Teie retsepti Haigekassa soodustuse saamiseks. Vajutage SIIA ja näete, kellel on õigus saada retsept!
    Kui te ei ole kindel kehtiva retsepti olemasolus, siis vajutage SIIA ja võtke meiega ühendust.
    Mõõdutabel

Kirjeldus

JOBST® UltraSheer on kaunis, õhuke, läbipaistev ja läikega kompressioonpõlvik

Kes võiks kanda neid põlvikuid?

JOBST® UltraSheer põlvikud on mõeldud lümfaatiliste ja venoossete probleemide raviks, mis sobivad kasutamiseks igas olukorras.  Põlvikud tagavad jalgadele spetsialistide soovitatud kompressiooni, sest selle surve on kõige suurem pahkluu piirkonnas ja nõrgeneb sääre ülaosas. See tagab vere- ja lümfiringe normaalse toimimise ja toetab säärte vereringlust.

Pange need ravipõlvikud julgelt jalga nii igapäevaselt kui ka pidulike sündmuste puhul. Kliiniku kliendid on öelnud, et pikk tööpäev arvuti taga istudes või vastupidi pikalt jalgadel seistes möödub mugavalt ning jalad ei ole peale pikka päeva väsinud. Samuti sobivad need põlvikud kaunite kingadega, sest materjal on õhuke, kauni läikega ja läbipaistvad. Reeglina ei märka teised inimesed seda, et te kannate kompressioontooteid.

Põlvikuid on saada erinevates kompressiooniklassides, erinevates mudelites, eri värvi ja erinevate omadustega.

Kas valida avatud või kinnise varbaosaga põlvik?

Võimalik on valida nii avatud kui ka suletud varbaosaga põlvikuid. Kinnise varbaosaga põlvikut peaksid kandma need inimesed, kelle varbad tursuvad. Lahtise varbaosaga põlvikud sobivad inimesele, kellel on kompressioontooteid raske peale saada, sest kätes on vähem jõudu (n vanemad inimesed) või on probleeme valusate liigestega või ei talu liigset survet varvastele. Samuti sobib lahtise varbaosaga põlvik suvel plätudega kandmiseks ja neile, kes ei talu palavust.

Loe lähemalt siit, millist surveklassi valida.

JOBST® UltraSheer põlvikut on võimalik tellida kiiresti – see tähendab, et kui te tellite põlviku, siis see jõuab meie lattu ühe nädalaga ning meie postitame samal päeval selle teile. 

Kui vajate abi toote, suuruse, surveklassi jne määramisel, siis helistage palun julgelt +372 56 456 821

Vaata, kuidas mõõta:

Vaata, kuidas põlvikut jalast ära võtta:

 

Hooldamine.

Selleks, et hoida kompressioontoodete toimet, tuleb pesta neid igapäevaselt spetsiaalse pesuvahendiga ilma valgendajate ja pesuloputusvahenditeta. Peske palun kompressioontooteid eraldi või koos kirju pesuga. Ärge märge toodet jätke rätiku peale kuivama. Samuti ärge kuivatage toodet päikese käes ega radiaatori peale vaid pesukuivatis õrna programmiga või õhu käes. Plekkide eemaldamiseks kasutage spetsiaalseid tooteid. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Kasutamine.

Kompressioontooted pannakse peale hommikul kohe peale üles tõusmist ja võetakse ööseks ära. Jälgige, et toodet peale pannes ei jää toote sisse volte. Siluge toode siledaks vastu nahka. Halvasti istuv kompressioontoode võib põhjustada sisse soonimisi. Maksimaalne kandmiseaeg on 6 kuud. Kompressioontoodete jalga panemisel eemaldage palun ehted ja kasutage spetsiaalseid kindaid. Palun tehke regulaarselt pediküüri, et te ei kahjustaks kompressioontoodet. Palun ärge parandage oma kompressioontooteid ise sest see rikub toote kvaliteeti ja toimet. Palun jälgige, et teie jalanõudes ei ole sees defekte. Enne kompressioontoote kasutamist palun ärge kasutage kreeme, ihupiimasid jne – need võivad toodet rikkuda.

Vastunäidustused:
kaugele arenenud perifeersete arterite tõbi, dekompenseeritud südame haigused, septiline flebiit, Phlegmasia coerulea dolens.
Suhtelised vastunäidustused:
materjali mittetaluvus, tugevad tundlikkuse häired jäsemetel, kaugelearenenud perifeerne neuropaatia (n diabetes mellitus), primaarne krooniline polüartriit, niisked dermatoosid, naha infektsioonid, lahtiste haavandite puhul peab olema haavand haavaravitoodete plaastritega kaetud.

Kompressioontooteid tuleb kasutada arsti või erialaspetsialisti soovitusel. Kui tekivad ebamugavustunded või probleemid, siis palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga. Kui teil on valud kandmise ajal või nahaärritus, siis eemaldage toode koheselt ja peale seda palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga.
Kompressioontoodete puhul on võimalik, et see vajub päeva jooksul. Sellisel juhul tuleb toodet kohendada ja asetada õigele kohale. Silikoonserv võib tekitada läbi keha enda niiskuse nahaärritusi.

Lisainfo

Värvitoon

Natural, Anthracite, Cranberry, Black, Navy, Bronze, Espresso, Golden Beige, Caramel, Tan

Kompressiooniklass

Klass 1 – 18–21 mmHg, Klass 2 – 23–32 mmHg

Põlviku mudel

Varvas kinni, Varvas lahti

Suurus

I, II, III, IV, V, VI

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.