RAILI RAIK LÜMFITERAAPIA JA TAASTUSRAVI KLIINIK +372 53 860 806|info@teraapiakliinik.ee

JOBST UltraSheer kompressioonpõlvikud Hind 57,95 EUR (Retseptiga 5,79 EUR)

0,00 

JOBST® UltraSheer on kaunis, õhuke, läbipaistev ja läikega kompressioonpõlvik naistele. Kaup kiirelt kohal! Tarneaeg 1-2 nädalat.

  • 5.79 €
  • 57.95 €
  Isikukoodi sisestades kinnitate, et lubate Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikul kontrollida retsepti olemasolu ja kasutada Teie retsepti Haigekassa soodustuse saamiseks. Palume maksta retsepti omava isiku pangakontolt, et saada kinnitust Teie isikule. Vajutage SIIA ja näete, kellel on õigus saada retsept!
  Kui Te ei ole kindel kehtiva retsepti olemasolus, siis vajutage SIIA ja võtke meiega ühendust.
  Mõõdutabel

  Palun sisestage siia oma mõõdud (ümbermõõt, pikkus jne). Seda on vaja selleks, et saaksime kindlad olla, et just see toode on Teile parim. Meie spetsialist vaatab mõõdud igaks juhuks üle ja vajadusel võtab Teiega ühendust, kui ta arvab, et Teile oleks parem mõni teine toode või suurus.

Kirjeldus

 

Pange UltraSheer ravipõlvikud julgelt jalga nii igapäevaselt kui ka pidulike sündmuste puhul. Kliiniku kliendid on öelnud, et pikk tööpäev arvuti taga istudes või vastupidi pikalt jalgadel seistes möödub mugavalt ning jalad ei ole peale pikka päeva väsinud. Samuti sobivad need põlvikud kaunite kingadega, sest materjal on õhuke, kauni läikega ja läbipaistvad. Reeglina ei märka teised inimesed seda, et te kannate kompressioontooteid.

Kompressioonpõlvikud on mõeldud lümfaatiliste ja venoossete probleemide raviks. Need tagavad jalgadele spetsialistide soovitatud kompressiooni, sest selle surve on kõige suurem pahkluu piirkonnas, nõrgenedes sääre ülaosas. Põlvikud aitavad parandada säärte vereringlust. Põlvikud on mõeldud kasutamiseks peale veenioperatsiooni, samuti võib kasutada lennureisidel, sportimisel, matkamisel, sest ennetavad tursete tekkimist. Põlvikuid kandes muutuvad tursunud jalad kergemaks, jalad ei väsi, põlvikud toetavad vereringet ning tänu sellele on väiksem oht trombide tekkimiseks. Neid põlvikuid võiksid kanda kõik inimesed, kes oma elu- ja tööstiili tõttu palju istuvad, seisavad püsti või on tervisest tulenevalt liigse kehakaaluga. Hooli oma tervisest ja kanna ravipõlvikuid.

 

Kuidas valida surveklassi?
Tooted on saadaval erinevates kompressiooniklassides, mudelites, värvides ja erinevate omadustega ning need sobivad kasutamiseks igas olukorras. Erinevate probleemide lahendamiseks pakume erineva surveklassiga põlvikuid. Loe lähemalt siit, millist surveklassi valida.

Kas valida avatud või kinnise varbaosaga põlvik?
Võimalik on valida nii avatud kui ka suletud varbaosaga põlvikuid. Kinnise varbaosaga põlvikuid peaksid kandma need inimesed, kelle varbad tursuvad. Lahtise varbaosaga põlvikud sobivad inimesele, kellel on kompressioontooteid raske peale saada, sest kätes on vähem jõudu (nt. on probleeme valusate liigestega) või ei talu liigset survet varvastele. Samuti sobivad lahtise varbaosaga põlvikud suvel plätudega kandmiseks ja neile, kes ei talu palavust.

Vajad abi toote valimisel?
Kui vajate abi toote, suuruse, surveklassi jne määramisel, siis helistage palun julgelt +372 56 456 821

Vaata, kuidas mõõta:

Vaata, kuidas põlvikut jalast ära võtta:

Hooldamine:
Selleks, et hoida kompressioontoodete toimet, tuleb pesta neid igapäevaselt spetsiaalse pesuvahendiga ilma valgendajate ja pesuloputusvahenditeta. Palun peske kompressioontooteid eraldi või koos kirju pesuga. Ärge märga toodet rätiku peale kuivama jätke. Samuti ärge kuivatage toodet päikese käes ega radiaatori peal, vaid pesukuivatis õrna programmiga või õhu käes. Plekkide eemaldamiseks kasutage spetsiaalseid tooteid. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Kasutamine:
Kompressioontooted pannakse peale hommikul kohe peale ülestõusmist ja võetakse ööseks ära. Jälgige, et toodet peale pannes ei jääks toote sisse volte. Siluge toode siledaks vastu nahka. Halvasti istuv kompressioontoode võib põhjustada sisse soonimisi. Maksimaalne kandmisaeg on 6 kuud. Kompressioontoodete jalga panemisel eemaldage palun ehted ja kasutage spetsiaalseid kindaid. Palun tehke regulaarselt pediküüri, et te ei kahjustaks kompressioontoodet. Palun ärge parandage oma kompressioontooteid ise, sest see rikub toote kvaliteeti ja toimet. Palun jälgige, et teie jalanõudes ei ole sees defekte. Enne kompressioontoote kasutamist ärge palun kasutage kreeme, ihupiimasid jne – need võivad toodet rikkuda.

Vastunäidustused:
Kaugele arenenud perifeersete arterite tõbi, dekompenseeritud südame haigused, septiline flebiit, phlegmasia coerulea dolens.

Suhtelised vastunäidustused:
Materjali mittetaluvus, tugevad tundlikkuse häired jäsemetel, kaugele arenenud perifeerne neuropaatia (nt. diabetes mellitus), primaarne krooniline polüartriit, niisked dermatoosid, naha infektsioonid. Lahtiste haavandite puhul peab haavand olema haavaravitoodete plaastritega kaetud.

Kompressioontooteid tuleb kasutada arsti või erialaspetsialisti soovitusel. Kui tekivad ebamugavustunded või probleemid, siis palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga. Kui teil on valud kandmise ajal või nahaärritus, siis eemaldage toode koheselt ja peale seda palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga.
Kompressioontoodete puhul on võimalik, et see vajub päeva jooksul. Sellisel juhul tuleb toodet kohendada ja asetada õigele kohale. Silikoonserv võib tekitada läbi keha niiskuse nahaärritusi.

Lisainfo

Värvitoon

Natural, Anthracite, Cranberry, Black, Navy, Bronze, Espresso, Golden Beige, Caramel, Tan

Kompressiooniklass

Klass 1 – 18–21 mmHg, Klass 2 – 23–32 mmHg

Põlviku mudel

Varvas kinni, Varvas lahti

Suurus

I, II, III, IV, V, VI

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Title

Go to Top