fbpx

Medi Duomed kompressioon sukapüksid

65,00 

Ainult 1 laos

Medi Duomed sukapüksid on vastupidavad ja mugavad meditsiinilised kompressioontooted igapäevaseks kasutamiseks naistele. Sukapüksid on mõeldud kasutamiseks enne ja peale veenioperatsiooni, samuti võib kasutada lennureisidel, sportimisel, matkamisel, sest ennetavad tursete tekkimist. Sukki kandes muutuvad tursunud jalad kergemaks, jalad ei väsi, sukapüksid toetavad vereringet ning tänu sellele on väiksem oht trombide tekkimiseks.

Jalad kannavad iga päev kogu keha raskust ja saavad seega suure koormuse. Neid sukapükse võiksid kanda kõik naised, kes oma elu- ja tööstiili tõttu palju istuvad, seisavad püsti või on tervisest tulenevalt liigse kehakaaluga. Hooli oma tervisest ja kanna ravisukki.

Kinnise varbaosaga sukapükse peaksid kandma need inimesed, kelle varbad tursuvad. Lahtise varbaosaga sukapüksid sobivad inimesele, kellel on kompressioontooteid raske peale saada, sest kätes on vähem jõudu (nt vanemad inimesed) või on probleeme valusate liigestega. Samuti sobib lahtise varbaosaga sukapüksid neile, kes ei talu palavust, kuid peavad kandma kompressioontooteid.

Erinevate probleemide lahenduseks pakume erineva surveklassiga sukapükse. Loe lähemalt siit, millist surveklassi valida

Vaata siit, kuidas panna jalga kompressioonravi tooteid:

 • Beez
 • Must
 • Avatud varbaosaga
 • Kinnise varbaosaga
 • CCL1 18-21 mmHg
 • CCL2 23-32 mmHg
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • XXL

Kirjeldus

Hooldamine. Selleks, et hoida kompressioontoodete toimet, tuleb pesta neid igapäevaselt spetsiaalse pesuvahendiga ilma valgendajate ja pesuloputusvahenditeta. Peske palun kompressioontooteid eraldi või koos kirju pesuga. Ärge märge toodet jätke rätiku peale kuivama. Samuti ärge kuivatage toodet päikese käes ega radiaatori peale vaid pesukuivatis õrna programmiga või õhu käes. Plekkide eemaldamiseks kasutage spetsiaalseid tooteid. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.
Kompressioontooted pannakse peale hommikul kohe peale üles tõusmist ja võetakse ööseks ära. Jälgige, et toodet peale pannes ei jää toote sisse volte. Siluge toode siledaks vastu nahka. Halvasti istuv kompressioontoode võib põhjustada sisse soonimisi. Maksimaalne kandmiseaeg on 6 kuud. Kompressioontoodete jalga panemisel eemaldage palun ehted ja kasutage spetsiaalseid kindaid. Palun tehke regulaarselt pediküüri, et te ei kahjustaks kompressioontoodet. Palun ärge parandage oma kompressioontooteid ise sest see rikub toote kvaliteeti ja toimet. Palun jälgige, et teie jalanõudes ei ole sees defekte. Enne kompressioontoote kasutamist palun ärge kasutage kreeme, ihupiimasid jne – need võivad toodet rikkuda.
Vastunäidustused:
kaugele arenenud perifeersete arterite tõbi, dekompenseeritud südame haigused, septiline flebiit, Phlegmasia coerulea dolens.
Suhtelised vastunäidustused:
materjali mittetaluvus, tugevad tundlikkuse häired jäsemetel, kaugelearenenud perifeerne neuropaatia (n diabetes mellitus), primaarne krooniline polüartriit, niisked dermatoosid, naha infektsioonid, lahtiste haavandite puhul peab olema haavand haavaravitoodete plaastritega kaetud.
Kompressioontooteid tuleb kasutada arsti või erialaspetsialisti soovitusel. Kui tekivad ebamugavustunded või probleemid, siis palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga. Kui teil on valud kandmise ajal või nahaärritus, siis eemaldage toode koheselt ja peale seda palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga.
Kompressioontoodete puhul on võimalik, et see vajub päeva jooksul. Sellisel juhul tuleb toodet kohendada ja asetada õigele kohale. Silikoonserv võib tekitada läbi keha enda niiskuse nahaärritusi.

Lisainfo

Värv

Beez, Must

Varbaosa

Avatud varbaosaga, Kinnise varbaosaga

Surveklass

CCL1 18-21 mmHg, CCL2 23-32 mmHg

Suurus

S, M, L, XL, XXL

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.