RAILI RAIK LÜMFITERAAPIA JA TAASTUSRAVI KLIINIK +372 53 860 806|info@teraapiakliinik.ee

Tooted Teie mõõtude järgi lümfiturse raviks. Haigekassa soodustus -90%

Tooted Teie mõõtude järgi.
Alates 2021 aastast saavad lümfitursega hädas olevad inimesed Haigekassa soodustusega (kuni 90%) osta iga poole aasta tagant KAKS kompressioontoodet
.

 Teil on võimalik osta kuni 90% soodustustega lamekoes turseravi tooteid, kui Teil on retsept arsti poolt. Haigekassa poolne eeltingimus on kompleksse turset alandava lümfiteraapia (tervishoiuteenuste loetelus olev kood 7058) läbimine. Vastava meditsiiniseadme väljakirjutamise õigus on taastusarstil, kirurgil, onkoloogil, günekoloogil ja uroloogil. Alates 2011 saab retsepti pikendada ka perearst.

Lamekoe tooteid mõõdetakse spetsiaalselt teie keha mõõtude järgi ja just seetõttu annavadki need kõige parema tulemuse tursete puhul. Valikus on kindad, varrukad, varrukad koos labakäe osaga, sukad, sukkpüksid, põlvikud, sokid varvastele jne. Loe täpsemalt SIIT, kuidas saab retsepti!

Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikus on Eesti kõige pikemaajaline ja suurem kogemus tursetega hädas olevate inimeste abistamisel. Oleme selles valdkonnas tegelenud juba 24 aastat ning seda pidevalt end arendades ja täiendades.

Tursete probleemidele on lahendus olemas!
Võtke meiega ühendust, lepime aja kokku, võtame Teilt mõõdud ja tellime just need tooted, mis Teid aitavad.
Raili Raik (Tallinn): +372 56 456 821
Kadri Allikmäe (Tallinn ja Keila): +372 5695 5347

Saada meile e-kiri SIIT!

 

Kirjeldus

JOBST ® Elvarex®, Elvarex® Plus, Elvarex® Soft Seamless ja Elvarex® Soft sarjas on kõige paremini Teie keha järgi sobivad lamekoes tooted, mis aitavad turseid kontrolli all hoida, ennetada ja vähendada. Materjal on õhku läbilaskev ning seetõttu on nahal mugav ja inimesed kannavad seda hea meelega, et hoida enda tervist.

Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliiniku terapeudid ja terapeudid üle maailma soovitavad just JOBSTi tooteid lümfödeemi, lipödeemi ja ka segavormide puhul. JOBSTil on rohkem kui 60 aastat kogemusi lümfödeemi patsientide kompressioonriietega varustamisega ning kvaliteet on tõesti väga hea. Tooteid arendatakse pidevalt ning igal aastal pakutakse midagi uut. Näiteks Elvarex® Soft Seamless sarjas on JOBST maailmas ainus õmblusteta lamekoes mõõdu järgi valmistatud kompressioonriideid tootev ettevõte.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Title

Go to Top