Looduslik kastanigeel sobib kasutamiseks eelkõige veenilaiendite korral. Harilik hobukastan on ravimtaim, mida hakati Tšehhis kasutama 17. sajandi lõpus. Kastanis sisalduvad toimeained on estsiin, eskuliin, flavonoidid, glükosiidid ja tanniinid. Kasutatakse õisi, vilja, seemneid ja noort koort. Geel sobib naha rahustamiseks hemorroidide korral.

Kasutamine:
Kandke mitu korda päevas vajalikele kohtadele õrnalt. Mitte sisse hõõruda! Vältige geeli sattumist limaskestadele ja lahtistele haavadele. Toime tugevdamiseks võib rohkem geeli peale kanda, katta sidemega ja lasta sel pikemalt toimida (näiteks terve öö).

Koostis (INCI):
Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Aesculus Hippocastanum Seed Extract,
Arnica Montana Flower Extract, Rutin, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin,
Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 28440, Parfum,
Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Eugenol, Hexyl Cinnamal, D-Limonene,
Linalool.

Säilitamine:
Säilitage kuivas kohas toatemperatuuril. Ärge säilitage otsese päikese käes. Vältige geeli külmumist! Võimalik sade ei tähenda preparaadi kõlbmatust.

Üldised hoiatused:

Kui on teada ülitundlikkus preparaadi mõne koostisosa suhtes, siis ei tohi seda kasutada. Vältida limaskestadele ja lahtistele haavadele sattumist! Dermatoloogiliselt testitud. Topvet tooteid pole loomadel katsetatud. Originaalretsept. Alla 3-aastastele lastele keelatud.

Maht: 250 ml

Tootja: Tšehhi