RAILI RAIK LÜMFITERAAPIA JA TAASTUSRAVI KLIINIK +372 53 860 806|info@teraapiakliinik.ee
  • Taimetee Lymforegen tursete leevenduseks

    6,50 
    Taimetee Lymforegen on turseravi toetav toode. Aitab igapäevaselt väljutada organismist toksiine ja kiirendab ainevahetust. Tee maitse on meeldiv ja mahe ning lõhn magus. Lymforegen taimetee on segu seitsmest erinevast taimest ning sisaldab võilille juurt ja ürti (Taraxacum), nõgese lehti (Urtica), punase siilkübara õisi (Echinacea purpurea), saialille õisi (Calendula), osja ürti (Equisetum), apelsini viljakest (Citrus sinensis) ning sidrunheina (Cymbopogon citratus). Soovitame juua 1–3 tassi päevas. Tee valmistamine: Eemaldage teekotikeselt pealmine paberümbris ja pange teekotike kruusi, valage peale keeva vesi ja laske 5–10 minutit tõmmata. Teed juuakse soojalt.
    Üldised hoiatused: Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Ei ole mõeldud alla 3-aastastele lastele. Soovitatava päevase annuse ületamine ei ohusta tervist. Kui on teada ülitundlikkus tee mõne koostisosa suhtes, siis ei tohi seda teed juua. Säilitamine: Säilitage kuivas kohas toatemperatuuril ja päikese eest kaitstult. Hoidke väikestele lastele kättesaamatus kohas.
    Kogus: 30 g (20 teepakikest, iga teepakk kaalub 1,5 g) Tootja: Tšehhi
  • Tervislik taimetee Uroregen on meeldiva ja pehme maitse ning neutraalse lõhnaga. Aitab kehast väljutada vedelikke ja sobib seetõttu inimestele, kes on hädas tursetega. Selles taimetees sisalduvad ained aitavad hoida kuseteid tervena. Aitab kõrvaldada kuseteedest patogeenseid baktereid. Segu on looduslik antioksüdant, mis aitab kaitsta organismi oksüdatiivsete kahjustuste eest. Soodustab kasuliku mikrofloora kasvamist. Koostis: Kase leht, pohla leht, osja ürt, hibiskuse õis, kibuvitsa vili, kuldvitsa ürt, nõgese leht, melissi ürt, pohla vili. Valmistamine: Eemaldage 1 teepakikeselt pealmine paberümbris, valage pakike üle 0,25 l keeva veega ja laske 5–8 minutit tõmmata. Teed juuakse soojalt. Enne tarvitamist tuleb alati valmistada värske tee. Annustamine: Soovitame juua 2–3 tassi päevas. Toidulisand: Ei asenda mitmekesist toitumist. Ei ole mõeldud alla 3-aastastele lastele. Soovitatava päevase annuse ületamine ei põhjusta ohtu tervisele. Kui on teada ülitundlikkus preparaadi mõne koostisosa suhtes, siis ei tohi preparaati kasutada. Säilitamine: Kuivas kohas toatemperatuuril. Hoidke väikestele lastele kättesaamatus kohas. Ärge säilitage otsese päikesepaiste käes. Tootja: Slovakkia

Title

Go to Top