Taimetee Lymforegen on turseravi toetav toode. Aitab igapäevaselt väljutada organismist toksiine ja kiirendab ainevahetust.

Tee maitse on meeldiv ja mahe ning lõhn magus. Lymforegen taimetee on segu seitsmest erinevast taimest ning sisaldab võilille juurt ja ürti (Taraxacum), nõgese lehti (Urtica), punase siilkübara õisi (Echinacea purpurea), saialille õisi (Calendula), osja ürti (Equisetum), apelsini viljakest (Citrus sinensis) ning sidrunheina (Cymbopogon citratus). Soovitame juua 1–3 tassi päevas.

Tee valmistamine:
Eemaldage teekotikeselt pealmine paberümbris ja pange teekotike kruusi, valage peale keeva vesi ja laske 5–10 minutit tõmmata. Teed juuakse soojalt.

Üldised hoiatused: Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Ei ole mõeldud alla 3-aastastele lastele. Soovitatava päevase annuse ületamine ei ohusta tervist. Kui on teada ülitundlikkus tee mõne koostisosa suhtes, siis ei tohi seda teed juua.
Säilitamine: Säilitage kuivas kohas toatemperatuuril ja päikese eest kaitstult. Hoidke väikestele lastele kättesaamatus kohas.

Kogus: 30 g (20 teepakikest, iga teepakk kaalub 1,5 g)

Tootja: Tšehhi