RAILI RAIK LÜMFITERAAPIA JA TAASTUSRAVI KLIINIK +372 53 860 806|info@teraapiakliinik.ee

JOBST UltraSheer kompressioon-sukkpüksid rasedatele Hind 105 EUR

0,00 

(1 ülevaade)

JOBST® UltraSheer sukkpüksid rasedale on veniva esiosaga. Neid kantakse siis, kui raseduse ajal on jalad paistes ja samuti tursete ennetuseks, veeniprobleemide korral. Kaup kiirelt kohal! Tarneaeg 1-2 nädalat.

    Mõõdutabel

Kirjeldus

 

JOBST® UltraSheer sukkpükse kantakse siis, kui raseduse ajal on jalad paistes, raskustunne jalgades, veeniprobleemid, soodumus veenilaiendite ja tursete tekkeks. Samuti on mõistlik raseduse ajal kanda neid sukkpükse, et ennetada jalgade tursumist. Sobivad hästi siis, kui raseduse ajal on vaja tööl pikalt istuda või püsti seista ja palju liikuda. Väga mugavad, pehmed ja luksuslikud kerge läikega sukkpüksid.

Raseduse ajal sobivad jalgade tursumise vastu väga hästi sukad. Vaata lähemalt neid sukki, mis sobivad raseduse ajal (vajuta nime peale): Medi Duomed sukad, Medi Elegance sukad, Jobst Opaque ja UltraSheer sukad (kui ei taha soojade ilmadega sukkpükse kanda).

Enamus nähtavaid veenilaiendeid taandub pärast rasedust ning imetamist. Samas on oluline raseduse ajal oma keha toetada. Rasedus on suur muutus iga naise organismis. Jalad võivad paiste minna erinevas vanuses rasedatel, samuti nendel, kes on rasedad esimest korda või juba mitmendat korda. Palju kergem on rasedusaegseid vaevusi ennetada kui hiljem ravida. Kui jala turse tekitab mõnes kohas ebamugavust, siis seda on mõistlik seda leevendada kompressioonsukaga või sukkpüksiga kogu jala ulatuses.

 

Kuidas valida surveklassi?
Kompressioon-sukkpüksid on saadaval erinevates kompressiooniklassides, mudelites, värvides ja erinevate omadustega ning need sobivad kasutamiseks igas olukorras. Erinevate probleemide lahendamiseks pakume erineva surveklassiga tooteid. Loe lähemalt siit, millist surveklassi valida.

Kas valida avatud või suletud varbaosaga sukkpüksid?
Võimalik on valida nii avatud kui ka suletud varbaosaga sukkpükse. Kinnise varbaosaga sukkpükse peaksid kandma need inimesed, kelle varbad tursuvad. Lahtise varbaosaga sukkpüksid sobivad inimesele, kellel on kompressioontooteid raske peale saada, sest kätes on vähem jõudu (nt. on probleeme valusate liigestega) või ei talu liigset survet varvastele. Samuti sobivad lahtise varbaosaga sukkpüksid suvel plätudega kandmiseks ja neile, kes ei talu palavust.

Vajate abi toote valimisel?
Kui vajate abi toote, suuruse, surveklassi jne määramisel, siis helistage palun julgelt +372 56 456 821

Vaata, kuidas mõõta:

Koostis:
CCL 1: 42% Elastan, 58% Polüamid
CCL 2: 47% Elastan, 53% Polüamid

Hooldamine:
Selleks, et hoida kompressioontoodete toimet, tuleb pesta neid igapäevaselt spetsiaalse pesuvahendiga ilma valgendajate ja pesuloputusvahenditeta. Palun peske kompressioontooteid eraldi või koos kirju pesuga. Ärge märga toodet rätiku peale kuivama jätke. Samuti ärge kuivatage toodet päikese käes ega radiaatori peal, vaid pesukuivatis õrna programmiga või õhu käes. Plekkide eemaldamiseks kasutage spetsiaalseid tooteid. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Kasutamine:
Kompressioontooted pannakse peale hommikul kohe peale ülestõusmist ja võetakse ööseks ära. Jälgige, et toodet peale pannes ei jääks toote sisse volte. Siluge toode siledaks vastu nahka. Halvasti istuv kompressioontoode võib põhjustada sisse soonimisi. Maksimaalne kandmisaeg on 6 kuud. Kompressioontoodete jalga panemisel eemaldage palun ehted ja kasutage spetsiaalseid kindaid. Palun tehke regulaarselt pediküüri, et te ei kahjustaks kompressioontoodet. Palun ärge parandage oma kompressioontooteid ise, sest see rikub toote kvaliteeti ja toimet. Palun jälgige, et teie jalanõudes ei ole sees defekte. Enne kompressioontoote kasutamist ärge palun kasutage kreeme, ihupiimasid jne – need võivad toodet rikkuda.

Vastunäidustused:
Kaugele arenenud perifeersete arterite tõbi, dekompenseeritud südame haigused, septiline flebiit, phlegmasia coerulea dolens.

Suhtelised vastunäidustused:
Materjali mittetaluvus, tugevad tundlikkuse häired jäsemetel, kaugele arenenud perifeerne neuropaatia (nt. diabetes mellitus), primaarne krooniline polüartriit, niisked dermatoosid, naha infektsioonid. Lahtiste haavandite puhul peab haavand olema haavaravitoodete plaastritega kaetud.

Kompressioontooteid tuleb kasutada arsti või erialaspetsialisti soovitusel. Kui tekivad ebamugavustunded või probleemid, siis palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga. Kui teil on valud kandmise ajal või nahaärritus, siis eemaldage toode koheselt ja peale seda palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga.
Kompressioontoodete puhul on võimalik, et see vajub päeva jooksul. Sellisel juhul tuleb toodet kohendada ja asetada õigele kohale. Silikoonserv võib tekitada läbi keha niiskuse nahaärritusi.

1 arvustus tootele JOBST UltraSheer kompressioon-sukkpüksid rasedatele Hind 105 EUR

  1. Madli (toote omanik)

    Raseduse ajal vaevasid mind tursed ja valud üle terve keha. Mu sõbranna (kes on ise ka rase olnud) soovitas ,et prooviksin surveravi.. Otsustasin nende sukkpükste kasuks. Need on spetsiaalselt rasedatele tehtud seega on arvestatud suure kõhuga, täpsemalt oli kõhuosa hästi veniv . Neid oli tõesti raseduse ajal mugav kanda ja need pakkusid vajalikku tuge. Tursed alanesid ja surve oli jäsemetes tänu sukkpükstele võrdselt jaotatud. Soovitan kindlasti rasedatele ,keda vaevavad samuti tursed! 🙂

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Title

Go to Top