RAILI RAIK LÜMFITERAAPIA JA TAASTUSRAVI KLIINIK +372 53 860 806|info@teraapiakliinik.ee

JOBST UltraSheer kompressioonsukad Hind 85 EUR (Retseptiga 12.50 EUR)

0,00 

JOBST® UltraSheer kaunid, õhukesed, läbipaistvad ja läikega kompressioonsukad naistele. Kaup kiirelt kohal! Tarneaeg 1-2 nädalat.

    • 12.50 €
    • 85 €
    Isikukoodi sisestades kinnitate, et lubate Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikul kontrollida retsepti olemasolu ja kasutada Teie retsepti Haigekassa soodustuse saamiseks. Palume maksta retsepti omava isiku pangakontolt, et saada kinnitust Teie isikule. Vajutage SIIA ja näete, kellel on õigus saada retsept!
    Kui Te ei ole kindel kehtiva retsepti olemasolus, siis vajutage SIIA ja võtke meiega ühendust.
    Mõõdutabel

Kirjeldus

 

Jobst sukkade puhul on võimalik valida tavalise silikoonserva asemel kauni mustri või pitsiga ülaserva. Sukad püsivad reeglina väga hästi jalas, ei vaju alla ka täidlasema jalakuju puhul. Sukad on jalas mugavad, reie siseküljed ei hõõru kõndides ära. Suvel palavate ilmadega on kaunid ravisukad palju mugavamad kui sukkpüksid. Kaunid sukad muudavad naise enesekindlaks ja samal ajal hoiavad tema tervist.

Kompressioonsukad on mõeldud lümfaatiliste ja venoossete probleemide raviks. Need tagavad jalgadele spetsialistide soovitatud kompressiooni. Sukad aitavad parandada säärte vereringlust. Need on mõeldud kasutamiseks peale veenioperatsiooni, samuti võib kasutada lennureisidel, sportimisel, matkamisel, sest ennetavad tursete tekkimist. Sukki kandes muutuvad tursunud jalad kergemaks, jalad ei väsi, sukad toetavad vereringet ning tänu sellele on väiksem oht trombide tekkimiseks. Neid sukki võiksid kanda kõik inimesed, kes oma elu- ja tööstiili tõttu palju istuvad, seisavad püsti või on tervisest tulenevalt liigse kehakaaluga. Hooli oma tervisest ja kanna ravisukki.

 

Kuidas valida surveklassi?
Tooted on saadaval erinevates kompressiooniklassides, mudelites, värvides ja erinevate omadustega ning need sobivad kasutamiseks igas olukorras. Erinevate probleemide lahendamiseks pakume erineva surveklassiga sukkasid. Loe lähemalt siit, millist surveklassi valida.

Kas valida avatud või kinnise varbaosaga sukad?
Võimalik on valida nii avatud kui ka suletud varbaosaga sukad. Kinnise varbaosaga sukkasid peaksid kandma need inimesed, kelle varbad tursuvad. Lahtise varbaosaga sukad sobivad inimesele, kellel on kompressioontooteid raske peale saada, sest kätes on vähem jõudu (nt. on probleeme valusate liigestega) või ei talu liigset survet varvastele. Samuti sobivad lahtise varbaosaga sukad suvel plätudega kandmiseks ja neile, kes ei talu palavust.

Vajad abi toote valimisel?
Kui vajate abi toote, suuruse, surveklassi jne määramisel, siis helistage palun julgelt +372 56 456 821

Vaata, kuidas mõõta:

Hooldamine:
Selleks, et hoida kompressioontoodete toimet, tuleb pesta neid igapäevaselt spetsiaalse pesuvahendiga ilma valgendajate ja pesuloputusvahenditeta. Palun peske kompressioontooteid eraldi või koos kirju pesuga. Ärge märga toodet rätiku peale kuivama jätke. Samuti ärge kuivatage toodet päikese käes ega radiaatori peal, vaid pesukuivatis õrna programmiga või õhu käes. Plekkide eemaldamiseks kasutage spetsiaalseid tooteid. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Kasutamine:
Kompressioontooted pannakse peale hommikul kohe peale ülestõusmist ja võetakse ööseks ära. Jälgige, et toodet peale pannes ei jääks toote sisse volte. Siluge toode siledaks vastu nahka. Halvasti istuv kompressioontoode võib põhjustada sisse soonimisi. Maksimaalne kandmisaeg on 6 kuud. Kompressioontoodete jalga panemisel eemaldage palun ehted ja kasutage spetsiaalseid kindaid. Palun tehke regulaarselt pediküüri, et te ei kahjustaks kompressioontoodet. Palun ärge parandage oma kompressioontooteid ise, sest see rikub toote kvaliteeti ja toimet. Palun jälgige, et teie jalanõudes ei ole sees defekte. Enne kompressioontoote kasutamist ärge palun kasutage kreeme, ihupiimasid jne – need võivad toodet rikkuda.

Vastunäidustused:
Kaugele arenenud perifeersete arterite tõbi, dekompenseeritud südame haigused, septiline flebiit, phlegmasia coerulea dolens.

Suhtelised vastunäidustused:
Materjali mittetaluvus, tugevad tundlikkuse häired jäsemetel, kaugele arenenud perifeerne neuropaatia (nt. diabetes mellitus), primaarne krooniline polüartriit, niisked dermatoosid, naha infektsioonid. Lahtiste haavandite puhul peab haavand olema haavaravitoodete plaastritega kaetud.

Kompressioontooteid tuleb kasutada arsti või erialaspetsialisti soovitusel. Kui tekivad ebamugavustunded või probleemid, siis palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga. Kui teil on valud kandmise ajal või nahaärritus, siis eemaldage toode koheselt ja peale seda palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga.
Kompressioontoodete puhul on võimalik, et see vajub päeva jooksul. Sellisel juhul tuleb toodet kohendada ja asetada õigele kohale. Silikoonserv võib tekitada läbi keha niiskuse nahaärritusi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top