RAILI RAIK LÜMFITERAAPIA JA TAASTUSRAVI KLIINIK +372 53 860 806|info@teraapiakliinik.ee

Medi Elegance kompressioonsukad

92,00 

Saadaval järeltellimisel

(1 ülevaade)

Medi Elegance sukad on luksuslikud ja väga kvaliteetsed meditsiinilised kompressioontooted. Kaup kiirelt kohal! Tarneaeg 1-2 nädalat. Kui toodet pole laos, siis tarneaeg on kuni 1-1,5 kuud.

 

 

Kirjeldus

 

Medi Elegance sukad näevad nii elegantsed välja, et pole aru saadagi, et tegemist on meditsiinilise kompressioontootega. Need on ka äärmiselt mugavad, pehmed, näevad välja õhukesed ning lasevad teil tunda end kaunina. Sobivad hästi ka ilusate kingadega, sest mõjuvad luksuslikult ja elegantselt.

Kompressioonsukad on mõeldud lümfaatiliste ja venoossete probleemide raviks. Need tagavad jalgadele spetsialistide soovitatud kompressiooni. Sukad aitavad parandada säärte vereringlust. Need on mõeldud kasutamiseks peale veenioperatsiooni, samuti võib kasutada lennureisidel, sportimisel, matkamisel, sest ennetavad tursete tekkimist. Sukki kandes muutuvad tursunud jalad kergemaks, jalad ei väsi, sukad toetavad vereringet ning tänu sellele on väiksem oht trombide tekkimiseks. Neid sukki võiksid kanda kõik inimesed, kes oma elu- ja tööstiili tõttu palju istuvad, seisavad püsti või on tervisest tulenevalt liigse kehakaaluga. Hooli oma tervisest ja kanna ravisukki.

 

Kuidas valida surveklassi?
Tooted on saadaval erinevates kompressiooniklassides, mudelites, värvides ja erinevate omadustega ning need sobivad kasutamiseks igas olukorras. Erinevate probleemide lahendamiseks pakume erineva surveklassiga sukkasid. Loe lähemalt siit, millist surveklassi valida.

Vajad abi toote valimisel?
Kui vajate abi toote, suuruse, surveklassi jne määramisel, siis helistage palun julgelt +372 56 456 821

Vaata siit, kuidas panna jalga kompressioonravi tooteid:

Vaata siit Medi Elegance tooteid:

 

 

 

Koostis:
CCL 1: 34% Elastan, 66% Polüamid
CCL 2: 39% Elastan, 61% Polüamid

Hooldamine:
Selleks, et hoida kompressioontoodete toimet, tuleb pesta neid igapäevaselt spetsiaalse pesuvahendiga ilma valgendajate ja pesuloputusvahenditeta. Palun peske kompressioontooteid eraldi või koos kirju pesuga. Ärge märga toodet rätiku peale kuivama jätke. Samuti ärge kuivatage toodet päikese käes ega radiaatori peal, vaid pesukuivatis õrna programmiga või õhu käes. Plekkide eemaldamiseks kasutage spetsiaalseid tooteid. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Kasutamine:
Kompressioontooted pannakse peale hommikul kohe peale ülestõusmist ja võetakse ööseks ära. Jälgige, et toodet peale pannes ei jääks toote sisse volte. Siluge toode siledaks vastu nahka. Halvasti istuv kompressioontoode võib põhjustada sisse soonimisi. Maksimaalne kandmisaeg on 6 kuud. Kompressioontoodete jalga panemisel eemaldage palun ehted ja kasutage spetsiaalseid kindaid. Palun tehke regulaarselt pediküüri, et te ei kahjustaks kompressioontoodet. Palun ärge parandage oma kompressioontooteid ise, sest see rikub toote kvaliteeti ja toimet. Palun jälgige, et teie jalanõudes ei ole sees defekte. Enne kompressioontoote kasutamist ärge palun kasutage kreeme, ihupiimasid jne – need võivad toodet rikkuda.

Vastunäidustused:
Kaugele arenenud perifeersete arterite tõbi, dekompenseeritud südame haigused, septiline flebiit, phlegmasia coerulea dolens.

Suhtelised vastunäidustused:
Materjali mittetaluvus, tugevad tundlikkuse häired jäsemetel, kaugele arenenud perifeerne neuropaatia (nt. diabetes mellitus), primaarne krooniline polüartriit, niisked dermatoosid, naha infektsioonid. Lahtiste haavandite puhul peab haavand olema haavaravitoodete plaastritega kaetud.

Kompressioontooteid tuleb kasutada arsti või erialaspetsialisti soovitusel. Kui tekivad ebamugavustunded või probleemid, siis palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga. Kui teil on valud kandmise ajal või nahaärritus, siis eemaldage toode koheselt ja peale seda palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga.
Kompressioontoodete puhul on võimalik, et see vajub päeva jooksul. Sellisel juhul tuleb toodet kohendada ja asetada õigele kohale. Silikoonserv võib tekitada läbi keha niiskuse nahaärritusi.

Lisainfo

Värv

Beez, Must, Pronks

Surveklass

CCL1, CCL2

Suurus

I, II, III, IV, V, VI, VII

Pikkus

Lühike 62-71 cm, Standard 72-83 cm

Silikoonserv

Tavasuuruses silikoonserv, Eriti lai silikoonserv

1 arvustus tootele Medi Elegance kompressioonsukad

  1. Marju (toote omanik)

    Ilusad sukad! Tõeliselt naiselikud – näevad välja nagu tavalised kaunid sukad ja ei ole üldse aru saada, et on tegelikult ravisukad. Mõõtmine oli lihtne – vaatasin mõõdutabelit ja mõõtsin ise jala ära. Postitati kiiresti ja armas üllatus oli ka paki sees 🙂
    Mina olen igatahes väga rahul. Isegi kui kannan terve pika päeva, siis sukad ei vaju alla. Jalad ka ei valuta.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Title

Go to Top