fbpx

Medi Elegance põlvikud

55,00 

Medi Elegance põlvikud on  on luksuslikud ja väga kvaliteetsed meditsiinilised kompressioontooted. Need põlvikud näevad nii elegantsed välja, et pole aru saadagi, et tegemist on meditsiinilise kompressioontootega. Need on ka äärmiselt mugavad, pehmed, näevad välja õhukesed ning lasevad teil tunda end kaunina. Põlvikud sobivad igale daamile, põlvikud on hingavad (õhku läbilaskvad), jalad ei hakka higistama, samas on meditsiiniliselt tõhusad ja kanna osas on topelt kannakude.

Põlvikud on mõeldud kasutamiseks enne ja peale veenioperatsiooni, samuti võib kasutada reisidel (lennureisid, rongireisid, bussireisid, autoga sõitmine), sest ennetavad tursete tekkimist. Põlvikuid kandes muutuvad tursunud jalad kergemaks, jalad ei väsi, põlvikud toetavad vereringet ning tänu sellele on väiksem oht trombide tekkimiseks. Sobivad hästi ka ilusate kingadega, sest mõjuvad luksuslikult ja elegantselt.

Jalad kannavad iga päev kogu keha raskust ja saavad seega suure koormuse. Neid põlvikuid võiksid kanda kõik inimesed, kes oma elu- ja tööstiili tõttu palju istuvad, seisavad püsti või on tervisest tulenevalt liigse kehakaaluga. Hooli oma tervisest ja kanna kauneid ravisukki.

Erinevate probleemide lahenduseks pakume erineva surveklassiga põlvikuid. Loe lähemalt siit, millist surveklassi valida.

Kui vajate abi toote, suuruse, surveklassi jne määramisel, siis helistage palun julgelt +372 56 456 821

Vaata siit, kuidas panna jalga kompressioonravi tooteid:

 • Karamell
 • Pronks
 • Must
 • CCL1 18-21 mmHg
 • CCL2 23-32 mmHg
 • Lühike 34-38 cm
 • Standard 39-44 cm
 • I
 • II
 • III
 • IV
 • V
 • VI
 • VII

Kirjeldus

Koostis:
CCL 1: 34% Elastan, 66% Polyamid
CCL 2: 39% Elastan, 61% Polyamid

Hooldamine. Selleks, et hoida kompressioontoodete toimet, tuleb pesta neid igapäevaselt spetsiaalse pesuvahendiga ilma valgendajate ja pesuloputusvahenditeta. Peske palun kompressioontooteid eraldi või koos kirju pesuga. Ärge märge toodet jätke rätiku peale kuivama. Samuti ärge kuivatage toodet päikese käes ega radiaatori peale vaid pesukuivatis õrna programmiga või õhu käes. Plekkide eemaldamiseks kasutage spetsiaalseid tooteid. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Kompressioontooted pannakse peale hommikul kohe peale üles tõusmist ja võetakse ööseks ära. Jälgige, et toodet peale pannes ei jää toote sisse volte. Siluge toode siledaks vastu nahka. Halvasti istuv kompressioontoode võib põhjustada sisse soonimisi. Maksimaalne kandmiseaeg on 6 kuud. Kompressioontoodete jalga panemisel eemaldage palun ehted ja kasutage spetsiaalseid kindaid. Palun tehke regulaarselt pediküüri, et te ei kahjustaks kompressioontoodet. Palun ärge parandage oma kompressioontooteid ise sest see rikub toote kvaliteeti ja toimet. Palun jälgige, et teie jalanõudes ei ole sees defekte. Enne kompressioontoote kasutamist palun ärge kasutage kreeme, ihupiimasid jne – need võivad toodet rikkuda.

Vastunäidustused:
kaugele arenenud perifeersete arterite tõbi, dekompenseeritud südame haigused, septiline flebiit, Phlegmasia coerulea dolens.
Suhtelised vastunäidustused:
materjali mittetaluvus, tugevad tundlikkuse häired jäsemetel, kaugelearenenud perifeerne neuropaatia (n diabetes mellitus), primaarne krooniline polüartriit, niisked dermatoosid, naha infektsioonid, lahtiste haavandite puhul peab olema haavand haavaravitoodete plaastritega kaetud.

Kompressioontooteid tuleb kasutada arsti või erialaspetsialisti soovitusel. Kui tekivad ebamugavustunded või probleemid, siis palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga. Kui teil on valud kandmise ajal või nahaärritus, siis eemaldage toode koheselt ja peale seda palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga.
Kompressioontoodete puhul on võimalik, et see vajub päeva jooksul. Sellisel juhul tuleb toodet kohendada ja asetada õigele kohale. Silikoonserv võib tekitada läbi keha enda niiskuse nahaärritusi.

Lisainfo

Värv

Karamell, Pronks, Must

Surveklass

CCL1 18-21 mmHg, CCL2 23-32 mmHg

Pikkus

Lühike 34-38 cm, Standard 39-44 cm

Suurus

I, II, III, IV, V, VI, VII

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.