KRISTJAN RADIK

Haridus:
Kristjan Radik on lõpetanud 2004 lõpetanud EBS-i rahvusvahelise ärijuhtimise Bakalaureuseõppe, mis on tänapäeval Magistrikraadiga võrdsustatud kõrgharidus. Edasi kuni praeguseni on ta tegelenud kinnisvara, halduse, ärijuhtimise ja finantsalal.

Kuna talle on alati hingelähedane olnud meditsiin aga gümnaasiumi lõpus puudus tänu nõrgale keemiale julgus minna Tartusse arstiks õppima, siis lõpuks aastal 2021 otsustasin astuda Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli massööri kutseõppesse ning 2023 septembris, peale kutseeksami edukat läbimist, sain omale Massöör tase 5 eluaegse kutsetunnistuse. Õpingute käigus leidsin endale lümfimassaaži, mis on samm veel lähemale  meditsiinile ning inimeste aitamisele, mis on mulle alati olnud hingelähedane. Seoses sellega alustasin sügisel ka lümfiterapeudi õppega, Raili Raik käe all, mille lõpetasin 2024 jaanuaris.

Kogemus:
Kristjan alustas 2024  lümfiterapeudina tööd Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikus. Ta on hästi empaatiavõimeline, sõbralik ning hea suhtleja. Talle meeldib inimesi aidata ning tema päeva võib lugeda kordaläinuks, kui on saanud abivajajat kasvõi natukenegi aidata või tema enesetunde paremaks teha – see on talle emotsionaalselt väga rõõmustav. Krisjtani jaoks ei oma tähtsust sugu, vanus, mure/probleem – tähtis on indiviid ning tema abistamine.

Hobid:
Hobidest/huvidest meeldib talle mäesuusatamine ning reisimine, samuti pere ja sõpradega koos toreda aja veetmine – talle ei meeldi üksindus. Kliinikus pakub Kristjan lümfiteraapia teenust, perspektiivis ka vajalike toodete mõõtmist ja sobitamist. Ta on igati valmis ka koduvisiitideks. Lisaks teraapiale pakub ta massaažiteenustest klassikalist-, segmendi- ja aroomimassaaži, millele plaanin lisada laavakivi massaaži.