RAILI RAIK LÜMFITERAAPIA JA TAASTUSRAVI KLIINIK +372 53 860 806|info@teraapiakliinik.ee

Medi Harmony kompressioonkinnas

95,00 

Medi Harmony kompressioonkinnas on ilma õmblusteta ringkoes toode tursunud käele. Kui Teie käsi on paistes või kipub sageli paiste minema, siis sobib see kinnas Teile. Kinnas sobib ka põletuste puhul.

Kirjeldus

 

Sageli tekivad inimesel käe tursed peale onkoloogilisi operatsioone ja ravisid, peale traumasid (kukkumine, luumurd), tromboosi tagajärjel jne. Sellisel juhul saab inimene abi lümfiteraapiast. Kõige tulemuslikum on aga teraapia siis, kui inimene kannab muul ajal kompressioontooteid. Uuringud on näidanud, et lausa 80% tulemustest on võimalik saavutada just nimelt kompressioontooteid kandes.

Käe turse puhul on soovitav vajadusel kasutada ka varrukat või varrukaosa koos kindaga. Eraldi kinnas ja varrukas on ideaalne variant, kui te soovite vahepeal mõnda aega toimetada ilma kindata (nt. käsi pesta jne).

Kinnas aitab ennetada lümfiturse tekkimist. Kuna kindal ei ole õmblusi, siis on seda väga mugav kanda ja sõrmedel on maksimaalne liikuvus.

Värv: karamell
Erinevate probleemide lahenduseks pakume erineva surveklassiga kindaid. Loe lähemalt siit, millist surveklassi valida.

 

 

 

Koostis:
CCL 1: 18% Elastan, 82% Polyamid
CCL 2: 22% Elastan, 78% Polyamid

Hooldamine:
Selleks, et hoida kompressioontoodete toimet, tuleb pesta neid igapäevaselt spetsiaalse pesuvahendiga ilma valgendajate ja pesuloputusvahenditeta. Palun peske kompressioontooteid eraldi või koos kirju pesuga. Ärge märga toodet rätiku peale kuivama jätke. Samuti ärge kuivatage toodet päikese käes ega radiaatori peale, vaid pesukuivatis õrna programmiga või õhu käes. Plekkide eemaldamiseks kasutage spetsiaalseid tooteid. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Kasutamine:
Kompressioontooted pannakse peale hommikul kohe peale ülestõusmist ja võetakse ööseks ära. Jälgige, et toodet peale pannes ei jää toote sisse volte. Siluge toode siledaks vastu nahka. Halvasti istuv kompressioontoode võib põhjustada sisse soonimisi. Maksimaalne kandmiseaeg on 6 kuud. Kompressioontoodete jalga panemisel eemaldage palun ehted ja kasutage spetsiaalseid kindaid. Palun ärge parandage oma kompressioontooteid ise, sest see rikub toote kvaliteeti ja toimet. Enne kompressioontoote kasutamist palun ärge kasutage kreeme, ihupiimasid jne – need võivad toodet rikkuda.

Vastunäidustused:
Kaugele arenenud perifeersete arterite tõbi, dekompenseeritud südame haigused, septiline flebiit.

Suhtelised vastunäidustused:
Materjali mittetaluvus, tugevad tundlikkuse häired jäsemetel.
Kompressioontooteid tuleb kasutada arsti või erialaspetsialisti soovitusel. Kui tekivad ebamugavustunded või probleemid, siis palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga. Kui teil on valud kandmise ajal või nahaärritus, siis eemaldage toode koheselt ja peale seda palun konsulteerige arsti või toote spetsialistiga.

Lisainfo

Suurus

I, II, III, IV, V, VI, VII

Surveklass CCL

Klass 1 18-21 mmHg, Klass 2 23-32 mmHg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Title

Go to Top