Ihupiim Lymforegen sobib kuivale nahale. Nahk jääb peale kreemistamist siidiseks ja pehmeks. Imendub kiiresti ja kulub korraga vähe. Samuti kiirendab taastumist pärast füüsilist koormust, pärast traumat ning sobib ka „raskete jalgade” sündroomi korral. Sobib kasutamiseks kogu aasta vältel.

Kasutamine:
Kandke piisav kogus otse puhtale nahale ja masseerige hoolikalt sisse. Soovitame kombineerida Lymforegen lümfigeeli ja taimeteega.

Koostis (INCI):
Aqua, caprylic/capric triglyceride, glyceryl stearate, glycerin, cetearyl alcohol, ceteareth-20, ceteareth-12, cetyl palmitate, phenoxyethanol, benzoic acid, dehydroacetic acid, ethylhexylglycerin, juniperus communis fruitoil, aesculus hippocastanum extract, alcohol denat., menthol, mentha piperita oil, pinus mugo pumilio twig/leaf oil, tocopheryl acetate, panthenol, triethanolamine, citric acid, rutin, d-limonene.

Säilitamine:
Säilitage kuivas kohas toatemperatuuril. Ärge hoidke otsese päikese käes. Vältige toote külmumist! Võimalik sade ei tähenda tootekõlbmatust.

Üldised hoiatused:
Kui on teada ülitundlikkus preparaadi mõne koostisosa suhtes, siis ei tohi seda kasutada. Vältida limaskestadele ja lahtistele haavadele sattumist! Dermatoloogiliselt testitud. Topvet tooteid pole loomadel katsetatud. Originaalretsept. Alla 3-aastastele lastele keelatud.

Maht: 200 ml

Tootja: Tšehhi