Erinevad massaažid

Klassikaline massaaž
On kõige traditsioonilisem ja üks levinuim massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaž aktiviseerib  vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust ning vähendab peavalusid  ja lihaspingeid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral. Olenevalt massööri käekirjast, kasutatakse massaažis ka kombineeritud massaaži võtteid, erinevatest massaaži liikidest. Näiteks, kuivharjamine, kupud, rullikud, soojad kivid.

Meemassaaž
Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihasepingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigeseprobleemide raviks.Võib kasutada ka enne klassikalise massaazi tegemist probleemsetele piirkondadele kliendi kehal. Meega massaaž ei sobi mee allergikutele ega tiheda karvkattega inimestele.

Beebide massaaž
Imikule võib teha massaaži ja alustada võimlemist juba 1,5-2 kuu vanuselt. Puudutuse läbi suureneb lapsel vastuvõtuvõime ümbritsevale maailmale paremaks ja tema ealine areng kiireneb tunduvalt. Lapsel arenevad paremini psüühilised ja vaimsed võimed. Õigesti tehtud massaaž parandab lapse immuunsüsteemi ning vähendab lapse haigestumist.

Rasedate massaaž
Rasedate massaaž on terve ootava ema jaoks meeldiv, kasulik ja igati soovitatav protseduur, mis aitab keha vormis hoida, ennetada turseid, jalgade väsimist, seljavalusid ja valmistuda sünnituseks.
Raseduseaegne massaaž on orienteeritud lapseootusega kaasnevate ebamugavuste ärahoidmisele ja leevendamisele. Koos lõdvestava hingamisega aitab massaaž naise kehal sünnituseks valmistuda, rahustab tema närvisüsteemi suurendades heaoluhormoonide (endorfiinide ja serotoniinide) eritumist, mis omakorda läbivad platsenta ja mõjuvad rahustavalt ka lootele. Neil tulevastel emadel, kellel rasedus kulgeb normaalselt on raseduse lõpuni lubatud massaaži saada.
Kindlasti tuleks konsulteerida enne massaaži võtmist arstiga.

Hinnakiri