E-kinkekaart ”Hingesoojus”

E-kinkekaart ”Hingesoojus”

25.00150.00

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Kinkekaart võimaldab saada Lümfiteraapia ja Taastusravi kliinik OÜ poolt pakutavaid tooteid ja teenuseid kinkekaardile märgitud rahalise summa ulatuses. Teenuste kasutamiseks on vajalik broneerida külastuse aeg. Kaupadele ostmisel palume saata tellimus e-kirjaga.

Toimi nii:
1. Vali sobiv kujundus ja kinkekaardi väärtus: 25€, 50€, 100€, 150€ ja lisa korvi (Ostukorvi on korraga võimalik valida ka mitut kinkekaarti).
2. Suundu Ostukorvi peale ja kontrolli üle kas kujundus, kogus ja rahaline väärtus on õiged.
3. Kliki ”Mine maksma” ja täida arve saaja andmed. Kliki ”Esita tellimus”.
4. Saadame koheselt tellimuse andmed maksja e-posti aadressile.
5. Tee ülekanne pangakontole: Makse saaja Lümfiteraapia ja Taastusravi kliinik OÜ. Pank: Danske Bank EE963300332169610009 Selgitus: ees-ja perekonnanimi ja tellimuse nr.
6. Peale laekunud makset tuleb e-mailile tellimuse kinnitus. Kuni kahe tööpäeva jooksul edastame kinkekaardi kujunduse koos spetsiaalse koodiga, see kood tuleb hoida alles/kirjutada üles ja mainida meie personalile kinkekaardi realiseerimiseks.
7. Saada kinkekaart edasi lähedase e-mailile koos oma personaalse sõnumiga või prindi see välja!

Tähtis teada:

  • Kinkekaartidel on 5 erinevat kujundust erinevate sõnumitega – igat kujundust saab valida neljas summas: 25€, 50€, 100€, 150€.
  • Kinkekaarti saab kasutada Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikus – Madara tn 29, Tallinn.
  • Kinkekaart kehtib täpselt 3 kuud alates ostmise kuupäevast (näiteks: kui kinkekaart on ostetud 20.12.2017, lõpeb kaardi kehtivuse aeg 20.03.2018).
  • Kinkekaardi eest on võimalik soetada kõiki hinnakirjas olevaid tooteid ja teenuseid. Tutvu teenustega SIIN.
  • Kinkekaarti saab kasutada kogu summa ulatuses ka mitmes osas (kokkuleppel). Puuduoleva summa saab juurde tasuda, ülejäävat/vahesummat tagasi ei maksta.
  • Külastuse aega saate mugavalt broneerida Teraapiakliiniku kodulehelt, kliki „Broneeri aeg“ . Aja broneerimise juures sisesta kinkekaardi unikaalne kood.
  • Lisaküsimuste või aja kokkuleppimiseks kirjuta info@teraapiakliinik.ee või helista tel. +372 5386 0806

E-kinkekaartide hinnad on esitatud eurodes (€) ja sisaldavad käibemaksu 20%. Maksmisel võivad rakenduda teenustasud vastavalt panga hinnakirjale.