OÜ Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliiniku e-poe müügitingimused

Kehtivad alates 26. aprill 2020.

Veebipoe www.teraapiakliinik.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinik, registrikood 12775893, asukohaga Madara tn 29/1 Tallinn Harjumaa, Eesti 10612, e-post: pood@teraapiakliinik.ee, tel +372 56456821.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2. Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Makseviisid.

Veebipoes kasutatakse Maksekeskuse kaudu järgmisi makseviise: Eesti pangalingid (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay). OÜ Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinik on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

4.Kohaletoimetamine

Veebipoe tarnepartner on  Smartpost. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eesti sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kauba ostmisel, mida laos pole, sõltub kohaletoimetamine, millal jõuab kaup OÜ Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinikusse. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Kaupu saadetakse ainult Eestisse. Teistesse riikidesse kaupade tellimiseks tuleb saata tellimus e-postile pood@teraapiakliinik.ee koos soovitava kauba, koguse ja tarne aadressi ning kontaktandmetega, misjärel OÜ Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliiniku poolt võetakse ühendust tellimuse teostamiseks. Juhul, kui tellitud kaupa ei ole laos (kuigi märgitud on, et on olemas laos) , võetakse kliendiga ühendust ja antakse sellest teada.

5.Taganemisõigus

Ostjal on õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda hiljemalt 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Tagastatav kaup peab olema  kasutamata ja terves originaalpakendis. Pakendi kleepsu vigastamine on samuti pakendi avamine ja selline kaup tagastamisele ega vahetamisele ei kuulu. Põlvikuid, sukki, sukapükse ei vahetata ümber ega võeta tagasi, kuna tegemist on ihupesu kategooria alla kuuluvate toodetega, mis ei kuulu tagastamisele ega vahetamisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mis on toodud käesolevate tingimuste punktis 8. ning saata see e-posti aadressile raili@teraapiakliinik.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on tehnilise vea tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

6. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest füüsilisest isikust ostjale ja ühe aasta jooksul, alates kauba üleandmsiest juriidilisest isikust ostjale. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile pood@teraapiakliinik.ee, või helistada telefonil 372 56456821. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud hiljemalt 14 päeva jooksul. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

7. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile aadressile pood@teraapiakliinik.ee, või helistada telefonil 37256456821. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada https://komisjon.ee/et Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

  1. Taganemise avalduse vorm

Kellele: OÜ Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliinik, registrikood 12775893, asukohaga Madara tn 29/1 Tallinn Harjumaa, Eesti 10612, e-post pood@teraapiakliinik.ee, tel +372 56456821.

Käesolevaga taganen lepingust, mille esemeks on järgmine asi/teenus:

Tellimuse esitamise kuupäev:

Asja kättesaamise kuupäev:

Tarbija nimi / tarbijate nimed:

Tarbija aadress / tarbijate aadressid:

Tarbija allkiri / tarbijate allkirjad (ainult juhul, kui käesolev vorm esitatakse paberil):

Kuupäev: